Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:35

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:20

NOS Journaal

10:25

NOS Journaal

10:35

NOS Journaal

10:45

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

12:40

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Sportjournaal

13:20

NOS Journaal

13:25

NOS Sportjournaal

13:35

NOS Journaal

13:40

NOS Sportjournaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:20

NOS Journaal

14:25

NOS Journaal

14:35

NOS Journaal

14:45

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:20

NOS Journaal

15:40

NOS Journaal

15:45

NOS Journaal

16:00

Pauw

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: ChristenUnie

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

The night manager

21:40

Eén tegen 100

22:30

3Man Sterk

23:05

Pauw

00:05

NOS Journaal

00:15

Pauw

01:35

EenVandaag

02:55

NOS Journaal

03:10

NOS Journaal

03:35

NOS Journaal

03:50

NOS Journaal

04:16

NOS Journaal

04:31

NOS Journaal

04:56

NOS Journaal

05:11

NOS Journaal

05:37

NOS Journaal

05:52

NOS Journaal

06:00

Nieuwsuur

06:15

Omrop Fryslân

06:35

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

07:46

NOS Journaal

07:50

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:35

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

De Rijdende Rechter

09:50

Vroege Vogels

10:20

Panorama Pijbes

10:55

Kunstuur

11:25

De Wereld Draait Door

12:20

Iedereen schrijft

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: ChristenUnie

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Sportjournaal

13:20

Koot en Bie zetten de pruimen op sap

14:25

VPRO Boekenweek

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

Leven in de Brouwerij

16:45

Natuur op 2: Planet Earth

17:45

De Nieuwe Maan

18:35

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

19:25

Natuurkrachten

20:30

2 voor 12

21:10

TEN STRIJDE!

22:00

Nieuwsuur

22:45

Iedereen schrijft

23:00

Movies that Matter: Dheepan

00:46

De Nachtzoen

00:55

Nieuwsuur

01:45

Nieuwsuur

02:45

Tekst-TV

02:55

Nieuwsuur

03:45

Tekst-TV

06:00

De Wereld Draait Door

06:30

Pingu

06:35

Plop en de Peppers

06:40

Het Zandkasteel

07:00

Sesamstraat

07:15

Bumba bravo Babilu

07:20

Zappelin Go

07:30

Bob de Bouwer

07:40

Het molletje

07:50

Spooktijd met Laban

07:55

Masha en de beer

08:05

De Smurfen

08:15

Dokter Hond

08:30

Zoostraat 64

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Babar en de belevenissen van Badou

09:00

Mike de ridder

09:15

Dokter Hond

09:40

Sarah en Eend

09:45

Olly, het kleine witte busje

10:00

Teletubbies

10:10

Zappelin Go

10:20

Hoelahoep

10:35

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

TwiniPop

11:20

Timmy tijd

11:30

Bumba

11:35

Bing

11:45

Woezel & Pip Overal Vriendjes!

12:00

Pingu

12:05

Masha's sprookjes

12:15

K3 Dansstudio

12:25

Calimero

12:35

Q Pootle 5

12:50

Shaun het schaap

12:55

Wickie de Viking

13:10

Olivia

13:25

Kindertijd

13:50

Casper & Lisa

14:00

Sesamstraat

14:15

Sesamstraat 10 voor...

14:25

Tip de muis

14:35

Angelina Ballerina

14:45

Pippi animatie

15:15

Jungle Book

15:25

Twisted Whiskers

15:35

De dodelijkste 60

16:10

Beste Vrienden Quiz

16:30

SpangaS

16:50

Checkpoint

17:20

De Buitendienst

17:40

Brugklas

18:00

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Streetlab

19:50

Nederland Verhuist

20:30

Reizen Waes

21:25

Fruitvale Station

22:45

PowNews Flits

22:55

De Wereld Draait Door

23:50

Reizen Waes

00:40

De Wereld Draait Door

01:30

De Wereld Draait Door

02:21

De Wereld Draait Door

03:12

De Wereld Draait Door

04:03

De Wereld Draait Door

04:55

De Wereld Draait Door