Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

NOS Journaal

06:55

Tekst-TV

07:20

Nederland in Beweging

07:40

Tijd voor MAX

08:40

Floortje naar het einde van de wereld

09:30

WNL Op Zondag

10:30

VPRO Vrije Geluiden

11:20

VPRO Boeken

12:00

NOS Journaal

12:10

Buitenhof

13:10

NOS Studio Sport

15:15

NOS Studio Sport

16:20

NOS Studio Sport

17:20

NOS Studio Sport

18:00

NOS Journaal

18:10

De Kwis

19:00

NOS Studio Sport

20:00

NOS Journaal

20:25

Boer zoekt Vrouw Internationaal

21:25

Floortje naar het einde van de wereld

22:15

NOS Studio Voetbal

23:10

De Avond van de Filmmuziek

00:05

NOS Journaal

00:15

De Kwis

01:00

WNL Op Zondag

01:55

NOS Journaal

02:05

NOS Journaal

02:20

NOS Journaal

02:30

NOS Journaal

02:45

NOS Journaal

02:55

NOS Journaal

03:10

NOS Journaal

03:20

NOS Journaal

03:35

NOS Journaal

03:45

NOS Journaal

03:57

NOS Journaal

04:07

NOS Journaal

04:20

NOS Journaal

04:30

NOS Journaal

04:43

NOS Journaal

04:53

NOS Journaal

05:06

NOS Journaal

05:16

NOS Journaal

05:50

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Nieuwsuur

06:50

Jacobine op zondag

07:00

Jacobine op zondag

07:30

Adieu God?

08:00

De Wandeling

08:30

De Verwondering

09:00

Ik mis je

09:15

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:35

Het Vermoeden

11:59

Wilde Ganzen

12:00

Songs of Praise

12:35

Ik mis je

13:15

Fryslân DOK

13:50

Verborgen verleden

14:40

Andere Tijden

15:20

Widening circles

16:25

Nooit te laat

16:51

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Jacobine op zondag

17:40

Kunstuur

18:10

Podium Witteman

19:15

VPRO Boekenweek

20:15

Made in Europe

21:05

VPRO Tegenlicht

22:00

Nieuwsuur

22:30

Iedereen schrijft

22:45

De Monitor

23:15

Kruispunt

23:45

Adieu God?

00:15

De Nieuwe Dag

00:45

Het Vermoeden

01:15

Nieuwsuur

01:50

Buitenhof

02:45

Nieuwsuur

02:49

Buitenhof

03:48

Buitenhof

04:15

Nieuwsuur

04:43

Nieuwsuur

06:00

Het beste van 101TV

06:30

Pingu

06:35

De avonturen van Barbapapa

06:40

Minnie's strikkenwinkel

06:45

Bing

06:50

Het dagboek van K3

07:00

De wereld van Zappelin

07:15

Kindertijd

07:45

Mega Mindy

08:15

Twisted Whiskers

08:25

Studio Snugger

08:40

Zappsport

09:00

Zenith

09:25

De Proefkeuken

09:50

Taarten van Abel

10:20

Weekoverzicht SpangaS

11:15

Brugklas

12:10

Doctor Cheezy marathon

13:50

Mijn Vader is de Beste!

14:40

Freeks wilde wereld

14:50

Willem Wever

15:25

Zappbios: Vader met vier kinderen op Japanse toer

16:40

Zappbios kort: Salam

17:10

Checkpoint

17:35

13 in de oorlog

18:00

Welkom in de Gouden Eeuw

18:30

Zapp Weekjournaal met NOS Jeugdjournaal

19:00

Dunya & Desie

19:25

Zapp Echt Gebeurd: Mensjesrechten

19:44

Socutera

19:50

3 Op Reis

20:25

Smeris

21:20

Zondag met Lubach

22:00

Homeland

22:55

The Graham Norton Show

23:45

NOS Studio Sport

00:45

NOS Studio Sport

01:30

NOS Studio Sport

02:35

NOS Studio Sport

03:15

NOS Studio Sport

04:12

NOS Studio Sport