Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Tekst-TV

08:05

Nederland in Beweging

08:20

Bed & Breakfast

09:15

Stadsmormels

09:45

Jinek

10:45

NOS Sport

11:35

NOS Sport

13:00

NOS Sport

14:30

NOS Sport

15:40

NOS Sport

16:45

NOS Sport Confederations Cup

17:50

NOS Sport Confederations Cup

18:00

NOS Sport Confederations Cup

19:00

NOS Studio Sport

20:00

NOS Journaal

20:20

Tussen Kunst en Kitsch

21:15

Bed & Breakfast

22:10

Andere Tijden Sport

22:50

Beste Zangers

Preview
23:40

NOS Journaal

00:00

De Kleine Lettertjes

Preview
00:45

NOS Journaal

00:55

NOS Journaal

01:11

Tekst-TV

02:50

NOS Journaal

03:05

NOS Journaal

04:00

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

07:20

Gewijde Grond

08:00

De Wandeling

08:30

De Verwondering

09:00

Ik Mis Je

09:15

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:30

Het Vermoeden

11:58

Wilde Ganzen

12:00

NOS Journaal

12:10

De Pelgrim

12:40

Metterdaad

13:10

Fryslân DOK

13:40

De Meesterwerken

14:25

Van Nablus naar Nineve

15:05

Mijn Missie

Preview
15:40

De langste nacht voor de Joodse Raad

16:35

Kwartslag

16:54

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:15

Best of City Folk

17:45

La Vache

19:20

Waarom zijn we op aarde?

20:15

De neven van Eus

Preview
21:05

The Mind of the Universe

Preview
22:00

Nieuwsuur

22:40

Gewijde Grond

23:20

Daarom ben ik hier: Een Joodse filmmaker en de kwestie Israël

00:20

Andries

00:50

Het Vermoeden

01:20

Nieuwsuur

01:50

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

De avonturen van Barbapapa

06:40

Timmy tijd

06:50

Bing

06:55

De speelgoeddokter

07:10

Buurman en Buurman

07:15

Kindertijd

07:40

Masha en de beer

07:50

Mega Mindy

08:20

Zorro

08:40

Zappsport

09:00

Zappbios: Dunya & Desie in Marokko

10:35

Brugklas

11:30

Hip voor Nop

Preview
11:55

Hip voor Nop

12:20

Jill

12:35

Jill

12:55

Hip voor Nop

13:20

Jill

13:35

Jill

Preview
13:55

De dodelijkste 60 top tien

14:20

Freeks wilde wereld

14:30

De dodelijkste 60 top tien

15:00

Topdoks

15:30

Zappbios: Iqbal en het geheime recept

16:55

Freeks wilde wereld

17:05

Checkpoint

17:30

Caps Club

18:00

Welkom bij de Romeinen

18:30

Zapp Weekjournaal met NOS Jeugdjournaal

19:00

Taarten van Abel

19:25

Zapp Echt Gebeurd: Rocknrollertjes

19:50

Socutera

19:51

3 Op Reis Compilaties

20:25

De Gevaarlijkste Wegen Van De Wereld

21:25

Ranking The Stars

Preview
22:10

Echt niet OK

22:45

The Graham Norton Show

23:40

Bureau Sport

Preview
00:10

NOS Studio Sport

01:10

NOS Studio Sport

02:10

NOS Studio Sport

03:05

Tekst-TV