Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal

08:10

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:40

NOS Journaal

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:31

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:25

NOS Journaal

10:35

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

NOS Journaal

11:25

NOS Journaal

11:40

NOS Journaal

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:25

NOS Journaal

14:35

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:20

NOS Journaal

15:35

Jinek

16:35

Komt een Aap bij de Dokter

17:00

NOS Journaal

17:05

We zijn er Bijna!

17:55

Politieke Partijen: CDA

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

Droomhuis Gezocht

20:00

NOS Journaal

20:35

Ik Vertrek

21:25

The Secret Life of 4, 5 and 6 Year Olds

22:20

Jinek

23:20

Lekker Laat!

00:00

NOS Journaal

00:30

Jinek

01:30

Lekker Laat!

02:10

EenVandaag

02:35

NOS Journaal

02:55

NOS Journaal

03:24

NOS Journaal

03:44

NOS Journaal

04:11

NOS Journaal

04:31

NOS Journaal

04:56

NOS Journaal

05:40

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Nieuwsuur

06:35

Tekst-TV

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:20

NOS Journaal

07:35

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:20

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

ALS Anneke

10:55

Radio Gaga

11:40

Baardmannetjes

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: PvdD

13:00

NOS Journaal

13:20

De Wandeling

13:47

Socutera

13:55

Podium aan Zee

15:05

Memories

16:00

NOS Journaal

16:10

Wie Maakt Het Verschil?

16:45

NOS Sport Confederations Cup

17:50

NOS Sport Confederations Cup

18:00

NOS Sport Confederations Cup

19:10

Natuur op 2: Micro Monsters

19:40

Baardmannetjes

20:25

Kunstraadsels

21:05

Hollandse Zaken

22:00

Nieuwsuur

22:55

Het Uur van de Wolf: Astrid

00:15

2Doc: Pussy Riot - A Punk Prayer

01:05

De Nachtzoen

01:15

Nieuwsuur

02:05

Nieuwsuur

03:01

Nieuwsuur

03:51

Nieuwsuur

04:40

Nieuwsuur

05:30

Nieuwsuur

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Nellie & Cezar

06:40

Het Furchester hotel

06:50

TwiniPop

07:00

Sesamstraat

07:10

Noddy, de detective

07:25

Nelli en Nora

07:30

Bob de Bouwer

07:45

Pim & Pom

07:50

Buurman en Buurman

07:55

Shaun het schaap

08:05

De Smurfen

08:20

Igam Ogam

08:30

Zoostraat 64

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Babar en de belevenissen van Badou

09:00

Mike de ridder

09:15

Kindertijd

09:40

Wickie de Viking

09:50

Barbapapa

10:00

Teletubbies

10:10

Woezel & Pip

10:15

Het Zandkasteel

10:30

Bruine beer in het blauwe huis

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Timmy tijd

11:20

Bumba

11:25

Nijntjes avonturen, groot en klein

11:35

Pingu

11:40

Bing

11:45

Pieter Konijn

12:00

Bibbeltje big

12:10

Maya de bij

12:25

Heidi

12:45

Bollie & Billie

13:00

Masha's sprookjes

13:05

Kiwi & Strit

13:15

Kindertijd

13:40

Casper & Lisa

13:50

Sesamstraat

14:05

Sesamstraat 10 voor...

14:15

Joe & Jack

14:25

Angelina Ballerina

14:40

Q Pootle 5

14:50

Peter Pan

15:15

Jungle Book

15:25

Peperbollen

15:55

De dodelijkste 60

16:25

Beste Vrienden Quiz

16:45

Brugklas

17:10

Checkpoint

17:35

Hip voor Nop

18:00

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

Brugklas

19:25

Checkpoint

19:45

NOS Sport Confederations Cup

20:49

NOS Sport Confederations Cup

20:55

NOS Sport Confederations Cup

22:05

3Doc: Senna

00:00

Radio Gaga

00:45

Tomtesterom

01:40

Kim van Zeben: Tweede van Zeben

02:55

Tekst-TV