Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal

08:10

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:40

NOS Journaal

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:35

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

10:42

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

NOS Journaal

11:25

NOS Journaal

11:35

NOS Journaal

11:40

NOS Journaal

11:42

NOS Journaal

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:25

NOS Journaal

14:35

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:20

NOS Journaal

15:35

Jinek

16:35

Komt een Aap bij de Dokter

17:00

NOS Journaal

17:05

We zijn er Bijna!

17:55

Politieke partijen: PvdA

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

Droomhuis Gezocht

20:00

NOS Journaal

20:30

André Rieu Welcome to my World

21:25

Detectives: Death in paradise

22:25

Jinek

23:25

Lekker Laat!

00:05

NOS Journaal

00:35

Jinek

01:35

Lekker Laat!

02:15

EenVandaag

02:40

NOS Journaal

03:00

NOS Journaal

03:35

NOS Journaal

03:55

NOS Journaal

04:23

NOS Journaal

04:43

NOS Journaal

05:45

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:20

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Metterdaad

09:30

Brandpunt

10:45

Mijn Missie

11:20

Baardmannetjes

12:05

Opsporing Verzocht

12:57

Politieke Partijen: VVD

13:00

NOS Journaal

13:20

Blauw Bloed

14:10

Gewijde Grond

15:00

De Reünie

16:00

NOS Journaal

16:10

Wie Maakt Het Verschil?

16:45

NOS Sport Confederations Cup

17:50

NOS Sport Confederations Cup

18:00

NOS Sport Confederations Cup

19:10

Natuur op 2: Micro Monsters

19:40

Baardmannetjes

20:25

De Meesterwerken

21:10

De Oorlogsrecherche

22:00

Nieuwsuur

22:55

2Doc: The Child Soldier's New Job

00:10

Vechten tegen windmolens

00:55

De Nachtzoen

01:05

Nieuwsuur

02:05

Nieuwsuur

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Nellie & Cezar

06:40

Het Furchester hotel

06:50

TwiniPop

07:00

Sesamstraat

07:15

Noddy, de detective

07:25

Nelli en Nora

07:35

Bob de Bouwer

07:45

Pim & Pom

07:50

Buurman en Buurman

08:00

Shaun het schaap

08:05

De Smurfen

08:20

Igam Ogam

08:30

Zoostraat 64

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Studio Snugger

09:05

Mike de ridder

09:20

Kindertijd

09:45

Kiwi & Strit

09:50

Barbapapa

10:00

Teletubbies

10:10

Woezel & Pip

10:15

Het Zandkasteel

10:30

Bruine beer in het blauwe huis

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Timmy tijd

11:20

Bumba

11:25

Nijntjes avonturen, groot en klein

11:30

Pingu

11:35

Bing

11:45

Pieter Konijn

11:55

Bibbeltje big

12:05

Maya de bij

12:20

Heidi

12:45

Mega Mindy en de Schitterende Smaragd

14:00

Studio Snugger

14:15

Zappsport

14:35

Bommetje XL

15:30

De mooiste sprookjes

16:25

Jill

16:45

Mijn Vader is de Beste!

17:35

Willem Wever

18:00

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

Brugklas

19:25

Checkpoint

19:45

NOS Sport Confederations Cup

20:49

NOS Sport Confederations Cup

20:55

NOS Sport Confederations Cup

22:05

Ranking The Stars

22:55

Trippers

23:45

The Graham Norton Show

00:40

Trippers

01:35

Maartje en Kine: Vreemd Folk

03:05

Tekst-TV

05:53

Tekst-TV