Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal

08:10

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:40

NOS Journaal

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:25

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

NOS Journaal

11:25

NOS Journaal

11:40

NOS Journaal

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS het vragenuurtje

15:00

NOS Journaal

15:35

Jinek

16:35

Komt een Aap bij de Dokter

16:55

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:05

We zijn er Bijna!

17:55

Politieke Partijen: D66

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

Droomhuis Gezocht

20:00

NOS Journaal

20:30

Opsporing Verzocht

21:25

Gezond Verstand

22:20

Jinek

23:20

Lekker Laat!

00:05

NOS Journaal

00:30

Jinek

01:30

Lekker Laat!

02:10

EenVandaag

02:35

NOS Journaal

02:55

NOS Journaal

03:23

NOS Journaal

03:43

NOS Journaal

04:13

NOS Journaal

04:33

NOS Journaal

05:02

NOS Journaal

05:50

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:45

Tekst-TV

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:10

NOS Journaal

07:20

NOS Journaal

07:25

NOS Journaal

07:35

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:20

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:10

De Westerlingen

09:45

2Doc: De kinderen van Juf Kiet

11:40

Via Genua

12:25

BinnensteBuiten

12:55

Politieke Partijen: DENK

13:00

NOS Journaal

13:20

Rail Away

13:50

Kwartslag

14:15

Dokter Deen

15:15

Het Geheime Leven van 4-jarigen

16:00

NOS Journaal

16:10

Mijn Maria

16:20

Roderick Zoekt Licht

16:45

Mijn Maria

17:00

Is je brein mannelijk of vrouwelijk?

17:55

Recht van Spreken

18:45

BinnensteBuiten

19:15

Natuur op 2: Micro Monsters

19:45

Baardmannetjes

20:30

Brandpunt

21:20

De Nieuwe Maan

22:00

Nieuwsuur

22:55

2Doc: Stranger in Paradise

00:05

De Nachtzoen

00:15

Nieuwsuur

01:10

Nieuwsuur

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Nellie & Cezar

06:40

Het Furchester hotel

06:50

TwiniPop

07:00

Sesamstraat

07:15

Noddy, de detective

07:25

Nelli en Nora

07:35

Bob de Bouwer

07:45

Pim & Pom

07:50

Buurman en Buurman

07:55

Shaun het schaap

08:05

De Smurfen

08:15

Igam Ogam

08:30

Zoostraat 64

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Babar en de belevenissen van Badou

09:00

Mike de ridder

09:15

Kindertijd

09:40

Wickie de Viking

09:50

Barbapapa

10:00

Teletubbies

10:10

Woezel & Pip

10:15

Het Zandkasteel

10:30

Bruine beer in het blauwe huis

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Timmy tijd

11:20

Bumba

11:25

Nijntjes avonturen, groot en klein

11:30

Pingu

11:35

Bing

11:45

Pieter Konijn

11:55

Bibbeltje big

12:05

Maya de bij

12:25

Heidi

12:45

Bollie & Billie

12:55

Masha's sprookjes

13:00

Kiwi & Strit

13:15

Kindertijd

13:40

Casper & Lisa

13:50

Sesamstraat

14:05

Sesamstraat 10 voor...

14:15

Joe & Jack

14:20

Angelina Ballerina

14:35

Q Pootle 5

14:50

Peter Pan

15:10

Jungle Book

15:20

Peperbollen

15:55

De dodelijkste 60

16:25

Beste Vrienden Quiz

16:45

Brugklas

17:10

Checkpoint

17:35

Puberruil Zapp

18:00

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

Brugklas

19:25

Checkpoint

19:40

Chef in je oor

20:25

Echt niet OK

20:55

Radio Gaga

21:45

Downtown Dinner

22:35

De Nieuwe Garde

23:25

3Doc: The Fruit Hunters

01:05

Radio Gaga

01:50

Echt niet OK

02:22

Tekst-TV

04:44

Tekst-TV