Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Tekst-TV

07:50

Nederland in Beweging

08:10

Bed & Breakfast

09:00

Stadsmormels

09:30

Jinek

10:30

VPRO Vrije Geluiden

11:20

VPRO Boeken

12:00

NOS Journaal

12:10

Buitenhof

13:10

NOS Sport

13:50

NOS Sport

14:55

NOS Sport

16:10

NOS Sport

18:00

NOS Journaal

18:10

Stofwisseltour

19:00

NOS Studio Sport

20:00

NOS Journaal

20:25

De Reünie

21:20

Bed & Breakfast

22:15

Andere Tijden Sport

22:50

De Kleine Lettertjes

23:35

NOS Journaal

23:45

NOS Sportjournaal Laat

23:55

Beste Zangers

00:50

NOS Journaal

01:00

NOS Journaal

01:18

NOS Journaal

01:28

NOS Journaal

01:30

NOS Sportjournaal Laat

01:51

NOS Journaal

02:00

NOS Sportjournaal Laat

02:01

NOS Journaal

02:25

NOS Journaal

02:30

NOS Sportjournaal Laat

02:35

NOS Journaal

02:58

NOS Journaal

03:00

NOS Sportjournaal Laat

03:08

NOS Journaal

03:30

NOS Sportjournaal Laat

03:32

NOS Journaal

03:42

NOS Journaal

04:00

NOS Sportjournaal Laat

04:02

NOS Journaal

04:12

NOS Journaal

04:25

NOS Sportjournaal Laat

04:32

NOS Journaal

04:42

NOS Journaal

04:55

NOS Sportjournaal Laat

05:02

NOS Journaal

05:12

NOS Journaal

05:50

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Nieuwsuur

06:02

Nieuwsuur

07:25

Adieu God?

07:55

De Wandeling

08:25

De Verwondering

08:55

Ik Mis Je

09:15

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:30

Het Vermoeden

11:58

Wilde Ganzen

12:00

De Pelgrim

12:30

Metterdaad

13:00

Fryslân DOK

13:30

De Meesterwerken

14:15

Van Nablus naar Nineve

14:55

Mijn Missie

15:30

Vechten tegen windmolens

16:15

Kwartslag

16:36

Socutera

16:45

NOS Sport Confederations Cup

17:50

NOS Sport Confederations Cup

18:00

NOS Sport Confederations Cup

19:10

Natuur op 2: Micro Monsters

19:35

Brandpunt Special

20:15

De neven van Eus

21:00

ALS Anneke

22:00

Nieuwsuur

22:40

Gewijde Grond

23:20

Daarom ben ik hier: Een Joodse filmmaker en de kwestie Israël

00:20

Andries

00:55

Het Vermoeden

01:25

Nieuwsuur

02:05

Buitenhof

02:55

Nieuwsuur

03:33

Buitenhof

04:23

Nieuwsuur

05:00

Buitenhof

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

De avonturen van Barbapapa

06:40

Timmy tijd

06:50

Bing

06:55

De speelgoeddokter

07:05

Kindertijd

07:30

Masha en de beer

07:45

Mega Mindy

08:10

Twisted Whiskers

08:20

Studio Snugger

08:35

Zappsport

09:00

Zappbios: Mijn opa de bankrover

10:25

Brugklas

11:20

Puppy Patrol

11:45

Puppy Patrol

12:10

Puppy Patrol

12:30

Puppy Patrol

12:55

Puppy Patrol

13:25

Dodelijk 360

13:50

Dodelijk 360

14:20

Dodelijk 360

14:50

Checkpoint

15:00

Topdoks

15:30

Zappbios: Mijn vader is een detective: The Battle (3)

16:50

Street Magic

17:05

Checkpoint

17:30

Caps Club

18:00

Welkom bij de Romeinen

18:30

Zapp Weekjournaal met NOS Jeugdjournaal

19:00

Taarten van Abel

19:38

Socutera

19:45

NOS Sport Confederations Cup

20:49

NOS Sport Confederations Cup

20:55

NOS Sport Confederations Cup

22:00

Ranking The Stars

22:55

Echt niet OK

23:25

The Graham Norton Show

00:20

Bureau Sport

00:50

NOS Studio Sport

01:50

NOS Studio Sport

02:50

NOS Studio Sport

03:33

NOS Studio Sport

04:16

NOS Studio Sport

05:35

Tekst-TV