Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Tekst-TV

06:30

Nederland in Beweging

06:50

Tijd voor MAX

07:50

DWDD University presenteert: Robbert Dijkgraaf

08:50

Onzichtbaar Nederland

09:30

WNL Op Zondag

10:30

VPRO Vrije Geluiden

11:20

VPRO Boeken

12:00

NOS Journaal

12:10

Buitenhof

13:05

NOS Studio Sport

16:10

NOS Studio Sport

16:55

NOS Studio Sport

17:30

NOS Studio Sport

17:57

Socutera

18:00

NOS Journaal

18:10

NOS Studio Sport

18:55

NOS Studio Sport Eredivisie

20:00

NOS Journaal

20:25

Sint & De Leeuw

21:30

De Reünie

22:30

NOS Studio Voetbal

23:30

La Famiglia

00:25

NOS Journaal

00:35

Sint & De Leeuw

01:35

Het Instituut

02:20

WNL Op Zondag

03:20

NOS Journaal

03:30

NOS Journaal

03:45

NOS Journaal

03:55

NOS Journaal

04:10

NOS Journaal

04:20

NOS Journaal

04:35

NOS Journaal

04:45

NOS Journaal

05:00

NOS Journaal

05:10

NOS Journaal

05:25

NOS Journaal

05:35

NOS Journaal

05:53

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:50

Jacobine op zondag

07:25

Liefde in tijden van verwarring

07:55

De Wandeling

08:25

De Verwondering

08:55

Ik Mis Je

09:10

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:35

Het Vermoeden

12:00

Wilde Ganzen

12:01

Songs of Praise

12:35

De Verandering

13:00

Fryslân DOK

13:35

Verborgen verleden

14:25

Andere Tijden

14:55

Wat zullen anderen zeggen?

15:25

Zen in Zang - Oft bin ich mir kaum bewusst

16:00

Een andere kijk op 2016

16:30

De Mama's van Halal

16:54

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Jacobine op zondag

17:40

Kunstuur

18:10

Podium Witteman

19:20

De Kanarie in de Kolenmijn

20:15

De Muur

21:05

VPRO Tegenlicht

22:00

Nieuwsuur

22:35

De Monitor

23:10

Kruispunt

23:40

Liefde in tijden van verwarring

00:05

Andries

00:35

Het Vermoeden

01:05

Nieuwsuur

01:40

Buitenhof

02:35

Nieuwsuur

03:06

Tekst-TV

03:16

Tekst-TV

05:55

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

06:45

vacant

06:55

Rintje

07:00

Pieter Konijn

07:10

Buurman en Buurman

07:25

Het Sinterklaasjournaal

08:25

Studio Snugger

08:40

Zappsport

09:05

Zappbios: Bennie Stout

10:35

Weekoverzicht SpangaS

11:30

Denktank

11:45

Gek op jou!

11:55

De mooiste sprookjes

13:00

Zapp Sinterklaasfeest 2016

13:55

Zapp Kids Top 20

14:25

De BZT Show

15:15

Freek in het wild

15:30

Lepel

17:05

Checkpoint

17:30

Topdoks

18:00

Het Sinterklaasjournaal

18:50

Zapp Weekjournaal met NOS Jeugdjournaal

19:00

Zapp Weekjournaal met NOS Jeugdjournaal

19:20

Zapp Echt Gebeurd: Chenelva & Sheneeva

19:35

NTR Kort!

19:49

Socutera

19:50

3 Op Reis

20:25

A'dam - E.V.A. III

21:20

Jeuk

21:50

Toren C

22:25

The Graham Norton Show

23:15

3LAB

00:00

NOS Studio Sport Eredivisie

00:55

NOS Studio Sport

01:35

NOS Studio Sport Eredivisie

02:30

NOS Studio Sport

03:10

NOS Studio Sport Eredivisie

04:05

NOS Studio Sport

04:45

NOS Studio Sport Eredivisie