Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:35

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:25

NOS Journaal

10:35

NOS Journaal

10:45

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Sportjournaal

13:20

NOS Journaal

13:25

NOS Sportjournaal

13:35

NOS Journaal

13:40

NOS Sportjournaal

14:00

NOS het vragenuurtje

15:00

NOS Journaal

15:20

NOS Journaal

15:40

NOS Journaal

16:00

Pauw

16:51

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: GroenLinks

18:00

NOS Journaal

18:20

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

Opsporing Verzocht

21:25

Opgelicht?!

22:20

De Rijdende Rechter

23:00

Pauw

00:00

NOS Journaal

00:20

Pauw

01:20

EenVandaag

01:55

NOS Journaal

02:05

NOS Journaal

02:33

Tekst-TV

02:33

NOS Journaal

02:43

NOS Journaal

03:12

NOS Journaal

03:22

NOS Journaal

03:33

Tekst-TV

03:51

NOS Journaal

04:01

NOS Journaal

04:30

NOS Journaal

04:40

NOS Journaal

05:09

NOS Journaal

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:35

Tekst-TV

06:40

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

07:46

NOS Journaal

07:50

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:35

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Leven in de Brouwerij

09:45

2Doc: Marnixstraat 117

10:40

Jules Unlimited

11:20

Man en Kunst

11:30

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: 50 Plus

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Sportjournaal

13:20

Radar

14:00

Groen Licht

14:30

Droomhuis Gezocht

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

Roderick Zoekt Licht

16:50

Natuur op 2: Pinguïns undercover

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Vroege Vogels

19:55

De Tafel van Taal

20:25

Brandpunt

21:20

Stand van het Land

22:00

Nieuwsuur

22:45

Man en Kunst

23:05

2Doc: De Erfenis

00:20

Kunstuur

00:45

De Nachtzoen

00:55

Nieuwsuur

01:45

Nieuwsuur

02:32

Nieuwsuur

03:20

Nieuwsuur

04:07

Nieuwsuur

04:55

Nieuwsuur

05:43

Nieuwsuur

06:00

De Wereld Draait Door

06:28

Pingu

06:30

Pingu

06:35

Plop en de Peppers

06:40

Het Zandkasteel

06:55

Sesamstraat

07:15

Bumba bravo Babilu

07:20

Zappelin Go

07:30

Nelli en Nora

07:35

Bob de Bouwer

07:45

BabyBeestenBoel

07:55

Shaun het schaap

08:00

De Smurfen

08:15

Dokter Hond

08:30

Zoostraat 64

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Babar en de belevenissen van Badou

09:00

Mike de ridder

09:15

Kindertijd

09:40

Sarah en Eend

09:45

Olly, het kleine witte busje

09:50

Barbapapa rond de wereld

10:00

Teletubbies

10:10

Zappelin Go

10:20

Hoelahoep

10:35

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Koek & Ei Moestuin

11:20

Bumba

11:25

Bing

11:35

Woezel & Pip Overal Vriendjes!

11:50

Pingu

11:55

Pingu

12:00

Masha's sprookjes

12:05

K3 Dansstudio

12:20

Calimero

12:35

De wereld van Zappelin

12:50

Wickie de Viking

13:00

Olivia

13:15

Kindertijd

13:40

Casper & Lisa

13:50

Sesamstraat

14:05

Sesamstraat 10 voor...

14:20

Tip de muis

14:25

Angelina Ballerina

14:40

Pippi animatie

15:05

Jungle Book

15:15

Twisted Whiskers

15:30

De dodelijkste 60

16:00

Beste Vrienden Quiz

16:20

SpangaS

16:45

Checkpoint

17:15

Klaas kan alles

17:40

Brugklas

18:00

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Streetlab

19:50

Nederland Verhuist

20:30

Sophie in de Mentale Kreukels

21:25

Je Zal Het Maar Hebben

22:50

NOS Studio Sport Eredivisie

23:20

PowNews Flits

23:30

Zondag met Lubach

00:00

De Wereld Draait Door

00:55

Je Zal Het Maar Hebben

01:30

Spuiten en Slikken

02:10

De Wereld Draait Door

03:03

De Wereld Draait Door

03:56

De Wereld Draait Door

04:49

De Wereld Draait Door