Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

NOS Journaal

06:07

NOS Journaal

07:15

Nederland in Beweging

07:40

Tijd voor MAX

08:45

Floortje naar het einde van de wereld

09:30

WNL Op Zondag

10:30

VPRO Vrije Geluiden

11:20

VPRO Boeken

12:00

NOS Journaal

12:10

Buitenhof

13:10

NOS Studio Sport

15:10

NOS Studio Sport

17:20

NOS Studio Sport

18:00

NOS Journaal

18:10

NOS Studio Sport

19:00

NOS Studio Sport Eredivisie

20:00

NOS Journaal

20:20

Boer zoekt Vrouw Internationaal

21:25

TV Show

22:20

NOS Studio Voetbal

23:15

De Avond van de Filmmuziek

00:15

NOS Journaal

00:25

De Kwis

01:15

Het beste van Koefnoen

01:45

WNL Op Zondag

02:41

NOS Journaal

02:45

NOS Journaal

03:02

NOS Journaal

03:06

NOS Journaal

03:23

NOS Journaal

03:27

NOS Journaal

03:44

NOS Journaal

03:48

NOS Journaal

04:05

NOS Journaal

04:09

NOS Journaal

04:26

NOS Journaal

04:30

NOS Journaal

04:49

NOS Journaal

04:53

NOS Journaal

05:11

NOS Journaal

05:15

NOS Journaal

05:35

NOS Journaal

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:50

Jacobine op zondag

07:25

Adieu God?

07:55

De Wandeling

08:25

De Verwondering

08:55

Ik mis je

09:15

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:35

Het Vermoeden

12:00

Wilde Ganzen

12:01

Songs of Praise

12:35

Ik mis je

13:15

Fryslân DOK

13:55

Verborgen verleden

14:45

Andere Tijden

15:20

Singing with Angry Bird

16:30

Nooit te laat

16:54

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Jacobine op zondag

17:40

Kunstuur

18:10

Podium Witteman

19:15

Close Up: Het zelfonderzoek - Folkert de Jong

20:15

Made in Europe

21:05

VPRO Tegenlicht

22:00

Nieuwsuur

22:35

De Monitor

23:05

Kruispunt

23:35

Adieu God?

00:10

De Nieuwe Dag

00:40

Het Vermoeden

01:15

Nieuwsuur

01:50

Buitenhof

02:45

Nieuwsuur

06:00

Vechtershart

06:05

Vechtershart

06:30

Pingu

06:35

De avonturen van Barbapapa

06:40

Minnie's strikkenwinkel

06:45

Bing

06:55

De wereld van Zappelin

07:10

Kindertijd

07:35

Masha en de beer

07:45

Mega Mindy

08:10

Twisted Whiskers

08:25

Studio Snugger

08:40

Zappsport

09:00

Zenith

09:25

De Proefkeuken

09:50

Taarten van Abel

10:20

Weekoverzicht SpangaS

11:15

Brugklas

12:05

Nederland in 2050

12:30

Nederland in 2050

12:55

Nederland in 2050

13:20

Nederland in 2050

13:45

Nederland in 2050

14:10

Checkpoint

14:20

Mijn Vader is de Beste!

15:05

Willem Wever

15:35

Zappbios: Leerling Jodocus

17:10

Checkpoint

17:35

13 in de oorlog

18:00

Welkom in de Gouden Eeuw

18:30

Zapp Weekjournaal met NOS Jeugdjournaal

19:00

Dunya & Desie

19:25

Zapp Echt Gebeurd: Niet op meisjes

19:51

Socutera

19:52

3 Op Reis

20:25

Smeris

21:20

Zondag met Lubach

22:00

Homeland

22:55

The Graham Norton Show

23:50

NOS Studio Sport Eredivisie

00:50

NOS Studio Sport

01:35

NOS Studio Sport Eredivisie

02:40

NOS Studio Sport

03:20

NOS Studio Sport Eredivisie

04:25

NOS Studio Sport Eredivisie