Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

NOS Journaal

06:18

NOS Journaal

06:33

NOS Journaal

06:58

NOS Journaal

07:30

Nederland in Beweging

07:40

Tekst-TV

07:45

Nederland in Beweging

08:00

Boer zoekt Vrouw Internationaal

09:00

VPRO Vrije Geluiden

09:50

VPRO Boeken

10:25

Close Up: De avonturiers van de moderne kunst

11:25

Het Geheime Leven van 4-jarigen

12:10

Sterren NL Top 20

13:00

NOS Journaal

13:03

NOS Journaal

13:10

Eén tegen 100

14:05

De Rijdende Rechter

14:40

Helden van de Wildernis

15:40

NOS Sport

16:45

NOS Sport

17:50

Socutera

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:50

NOS Sportjournaal

19:05

Kassa

20:00

NOS Journaal

20:25

MINDF*CK

21:20

De Kwis

22:05

Het beste van Koefnoen

22:40

NOS Studio Sport Eredivisie

23:45

NOS Studio Sport

00:15

NOS Journaal

00:30

KRO Detectives: Endeavour Morse

02:00

EenVandaag

02:34

NOS Journaal

02:40

NOS Journaal

02:59

NOS Journaal

03:05

NOS Journaal

03:25

NOS Journaal

03:31

NOS Journaal

03:51

NOS Journaal

03:57

NOS Journaal

04:17

NOS Journaal

04:23

NOS Journaal

04:43

NOS Journaal

04:49

NOS Journaal

05:11

NOS Journaal

05:17

NOS Journaal

05:39

NOS Journaal

05:45

NOS Journaal

06:00

Tekst-TV

07:40

Nooit te laat

07:45

Nooit te laat

08:20

We doen het zelf wel

08:55

De Kennis van Nu

09:25

Vroege Vogels

09:55

Doodgewoon

10:30

Goede Hoop

11:20

Tijl B op Volle Toeren

11:55

Iedereen schrijft

12:10

De Nieuwe Maan

12:49

Politieke Partijen: Onafhankelijke Senaatsfractie

13:00

NOS Journaal

13:10

2 voor 12

13:50

TEN STRIJDE!

14:40

Made in Europe

15:30

Fryslân DOK

16:05

Il Divo a Musical Affair - Live in Japan

17:00

NOS Journaal

17:10

BinnensteBuiten

18:10

De Wandeling

18:40

Ik mis je

19:10

Nederland Zingt

19:45

Blauw Bloed

20:30

Verborgen verleden

21:20

Andere Tijden

22:00

Nieuwsuur

22:40

Detectives: Unforgotten

23:30

Movies that Matter: Ida

00:50

De Nachtzoen

01:00

Nieuwsuur

01:40

Nieuwsuur

02:09

Tekst-TV

02:35

Nieuwsuur

03:05

Tekst-TV

06:00

De Wereld Draait Door

06:30

Pingu

06:35

Sesamstraat 10 voor...

06:45

Sesamstraat

07:05

Kindertijd

07:30

Bollie & Billie

07:45

Mega Mindy

08:15

Zapp Kids Top 20

08:45

Zapplive

08:55

Zappsport

09:10

Zapplive

09:30

Checkpoint

09:55

Zapplive

10:05

Kinderen voor Kinderen Pakt Uit

10:15

Zapplive

10:40

Weekoverzicht SpangaS

11:35

Dunya & Desie

12:00

Kaal of Kammen

12:20

Kaal of Kammen

12:40

Kaal of Kammen

13:00

Kaal of Kammen

13:20

Kaal of Kammen

13:40

Kaal of Kammen

14:05

Bommetje XXL

15:00

Puberruil Zapp

15:30

Zappbios: Jack bestelt een broertje

16:50

Gek op jou!

17:05

Kicke

17:25

Kaal of Kammen

17:45

BZTshow

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

Mijn Vader is de Beste!

20:00

Springvloed

21:30

Break Free

22:20

3Doc: Typhoon, Blues & Blessings

23:25

Vechtershart

00:15

Vechtershart

01:05

Vechtershart

01:55

Vechtershart

02:45

Vechtershart

03:30

Vechtershart

04:20

Vechtershart

05:10

Vechtershart