Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

NOS Journaal

07:40

Tekst-TV

07:45

Nederland in Beweging

08:00

Boer zoekt Vrouw Internationaal

09:05

VPRO Vrije Geluiden

09:50

VPRO Boeken

10:25

Close Up: Jan Cremer - Ik schilder, ik schrijf, ik schilder

11:25

DNA Onbekend

12:20

Sterren NL Top 20

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Journaal

13:15

Eén tegen 100

14:10

MINDF*CK

15:00

De Rijdende Rechter Wordt Vervolgd

15:40

NOS Sport

16:30

NOS Sport

17:05

NOS Sport

17:50

Socutera

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:50

NOS Sportjournaal

19:05

Kassa

20:00

NOS Journaal

20:25

MINDF*CK

21:20

De Kwis

22:05

Het beste van Koefnoen

22:40

NOS Studio Sport Eredivisie

23:35

NOS Studio Sport

00:10

NOS Journaal

00:20

Detectives: Endeavour Morse

02:00

EenVandaag

02:35

NOS Journaal

02:40

NOS Journaal

03:01

NOS Journaal

03:06

NOS Journaal

03:28

NOS Journaal

03:33

NOS Journaal

03:55

NOS Journaal

04:00

NOS Journaal

04:21

NOS Journaal

04:26

NOS Journaal

04:48

NOS Journaal

05:05

NOS Journaal

05:18

NOS Journaal

05:34

NOS Journaal

05:45

NOS Journaal

06:00

Nieuwsuur

07:55

Een andere kijk

08:25

Nooit te laat

09:00

De Kennis van Nu

09:30

Vroege Vogels

10:00

Doodgewoon

10:35

Goede Hoop

11:25

Tijl B op Volle Toeren

12:10

De Nieuwe Maan

12:50

Politieke partijen

13:00

NOS Journaal

13:10

2 voor 12

13:50

College Tour

14:45

Via Genua

15:30

Fryslân DOK

16:10

Charles Aznavour in Concert

17:00

NOS Journaal

17:10

BinnensteBuiten

18:10

De Wandeling

18:40

Nederland Zingt

19:45

Blauw Bloed

20:30

Verborgen verleden

21:20

Andere Tijden

22:00

Nieuwsuur

22:35

Detectives: The Level

23:30

38 témoins

01:10

De Nachtzoen

01:20

Nieuwsuur

01:55

Nieuwsuur

06:00

De Wereld Draait Door

06:30

Pingu

06:35

De avonturen van Barbapapa

06:45

Sesamstraat 10 voor...

06:55

Sesamstraat

07:10

Kindertijd

07:35

Masha en de beer

07:45

Mega Mindy

08:10

Zapp Kids Top 20

08:45

Zapplive

08:55

Zappsport

09:10

Zapplive

09:30

Checkpoint

09:55

Zapplive

10:05

Kinderen voor Kinderen Pakt Uit

10:15

Zapplive

10:45

Weekoverzicht SpangaS

11:35

Dunya & Desie

12:05

Peperbollen

12:30

Peperbollen

13:00

Peperbollen

13:30

Peperbollen

14:00

Peperbollen

14:30

Peperbollen

14:55

Peperbollen

15:30

Zappbios: Max Minsky en ik

17:05

Kicke

17:25

Kaal of Kammen

17:45

BZTshow

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

Bommetje XXL

20:00

Neem je zwemspullen mee

20:40

Toren C

21:10

Break Free

21:55

3FM Awards

23:25

3FM Awards: De Afterparty

01:15

Het beste van 101TV