Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

NOS Journaal

07:20

NOS Journaal

07:25

NOS Journaal

07:30

Tekst-TV

07:35

Nederland in Beweging

07:55

Tijd voor MAX

08:45

Floortje naar het einde van de wereld

09:30

WNL Op Zondag

10:30

VPRO Vrije Geluiden

11:20

VPRO Boeken

12:00

NOS Journaal

12:10

Buitenhof

13:10

NOS Studio Sport

15:10

NOS Studio Sport

16:20

NOS Studio Sport

17:20

NOS Studio Sport

18:00

NOS Journaal

18:10

NOS Studio Sport

19:00

NOS Studio Sport Eredivisie

20:00

NOS Journaal

20:20

Boer zoekt Vrouw Internationaal

21:25

Floortje naar het einde van de wereld

22:15

NOS Studio Voetbal

23:10

Ik Vertrek

00:00

NOS Journaal

00:10

WNL Op Zondag

01:14

NOS Journaal

01:20

NOS Journaal

01:37

NOS Journaal

01:43

NOS Journaal

02:00

NOS Journaal

02:06

NOS Journaal

02:23

NOS Journaal

02:29

NOS Journaal

02:46

NOS Journaal

02:52

NOS Journaal

03:10

NOS Journaal

03:16

NOS Journaal

03:33

NOS Journaal

03:39

NOS Journaal

03:58

NOS Journaal

04:04

NOS Journaal

04:23

NOS Journaal

04:29

NOS Journaal

04:48

NOS Journaal

04:54

NOS Journaal

05:12

NOS Journaal

05:50

Tekst-TV

06:00

Nieuwsuur

06:50

Jacobine op zondag

07:20

De Kist

07:55

De Wandeling

08:25

De Verwondering

08:55

Ik mis je

09:10

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:35

Het Vermoeden

11:59

Wilde Ganzen

12:00

Songs of Praise

12:35

Ik mis je

13:15

Fryslân DOK

13:55

Verborgen verleden

14:50

Andere Tijden

15:20

Silent Snow

15:35

Silent Land

16:51

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Jacobine op zondag

17:40

Kunstuur

18:10

Podium Witteman

19:15

Close Up: Lita Cabellut - Schoonheid boven alles

20:15

Made in Europe

21:05

VPRO Tegenlicht

22:00

Nieuwsuur

22:40

De Monitor

23:10

Kruispunt

23:40

Adieu God?

00:15

Andries

00:45

Het Vermoeden

01:20

Nieuwsuur

01:55

Buitenhof

02:50

Nieuwsuur

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

De avonturen van Barbapapa

06:40

Minnie's strikkenwinkel

06:45

Pettenpret

06:55

Het dagboek van K3

07:00

De wereld van Zappelin

07:15

Kindertijd

07:45

Mega Mindy

08:10

Twisted Whiskers

08:25

Studio Snugger

08:40

Zappsport

09:00

Zenith

09:25

De Proefkeuken

09:50

Taarten van Abel

10:20

Weekoverzicht SpangaS

11:20

Brugklas

12:15

Ik ben Nederlander

12:30

Ik ben Nederlander

12:55

Ik ben Nederlander

13:15

Ik ben Nederlander

13:30

Ik ben Nederlander

13:50

Ik ben Nederlander

14:15

De dodelijkste 60

14:45

Freeks wilde wereld

14:55

Willem Wever

15:30

Zappbios: Een weekje weg

16:40

Zappbios kort: Sila de Slagersdochter

17:10

Checkpoint

17:35

13 in de oorlog

18:00

Welkom in de Gouden Eeuw

18:30

Zapp Weekjournaal

19:00

Dunya & Desie

19:30

Zapp Echt Gebeurd: Mensjesrechten

19:51

Socutera

19:52

3 Op Reis

20:25

Smeris

21:20

Zondag met Lubach

22:00

Homeland

22:55

The Graham Norton Show

23:50

NOS Studio Sport Eredivisie

00:50

NOS Studio Sport

01:35

NOS Studio Sport Eredivisie

02:40

NOS Studio Sport

03:20

NOS Studio Sport Eredivisie

04:17

Tekst-TV