Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:25

NOS Journaal

10:35

NOS Journaal

10:45

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Sportjournaal

13:20

NOS Journaal

13:30

NOS Sportjournaal

13:35

NOS Journaal

13:45

NOS Sportjournaal

14:00

NOS het vragenuurtje

15:00

NOS Journaal

15:20

NOS Journaal

15:35

NOS Journaal

16:00

Jinek

16:51

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: CDA

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:35

Opsporing Verzocht

21:25

Zorg.nu

22:25

De Rijdende Rechter

23:00

Jinek

00:00

NOS Journaal

00:25

Jinek

01:20

EenVandaag

01:50

NOS Journaal

02:05

NOS Journaal

02:29

NOS Journaal

02:44

NOS Journaal

03:04

NOS Journaal

03:19

NOS Journaal

04:18

NOS Journaal

04:33

NOS Journaal

04:36

NOS Journaal

04:40

NOS Journaal

05:05

NOS Journaal

05:20

NOS Journaal

05:45

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Tekst-TV

06:35

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:35

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Het ei van Midas

09:45

Het Monitor Debat

10:55

Leven in de Brouwerij

11:30

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: VVD

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Sportjournaal

13:20

Radar

13:55

Groen Licht

14:25

Spoorloos

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

Mijn Maria

16:20

Roderick Zoekt Licht

16:50

Natuur op 2: Wild Alaska - de laatste wildernis

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Meldpunt!

19:55

Per Seconde Wijzer

20:25

Brandpunt

21:20

De Tafel van Tijs

22:00

Nieuwsuur

22:55

2Doc: Bashar al-Assad: The Master of Chaos

00:00

Kunstuur

00:23

Brainwash TV 2016

00:35

Nieuwsuur

01:30

Nieuwsuur

02:20

Nieuwsuur

03:10

Nieuwsuur

04:00

Nieuwsuur

04:50

Nieuwsuur

05:41

Nieuwsuur

06:00

De Wereld Draait Door

06:30

Pingu

06:35

De avonturen van Bert en Ernie

06:40

Het Zandkasteel

07:00

Sesamstraat

07:15

George & Paul

07:20

Zappelin Go

07:25

Mike de ridder

07:40

Sofia het prinsesje

08:00

Bollie & Billie

08:15

Dokter Hond

08:30

Pieter Konijn

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Apennoten

09:00

Bob de Bouwer

09:10

Aya

09:20

Kindertijd

09:45

Sarah en Eend

09:50

Olly, het kleine witte busje

10:00

Teletubbies

10:10

Zappelin Go

10:20

Hoelahoep

10:30

Klumpies

10:40

Bruine beer in het blauwe huis

11:05

Sesamstraat 10 voor...

11:15

TwiniPop

11:25

Bumba

11:30

Bing

11:40

De avonturen van Barbapapa

11:45

Pingu

11:50

Raad eens hoeveel ik van je hou

12:00

Calimero

12:10

Babar en de belevenissen van Badou

12:30

Angelina Ballerina

12:40

Super Abby

12:50

Shaun het schaap

12:55

Wickie de Viking

13:10

Olivia

13:20

Kindertijd

13:50

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

14:00

Sesamstraat

14:15

Sesamstraat 10 voor...

14:25

Tip de muis

14:35

Zoostraat 64

14:45

Igam Ogam

15:00

Zorro

15:20

Twisted Whiskers

15:30

Peperbollen

16:05

Beste Vrienden Quiz

16:25

SpangaS

16:45

Street Magic

17:15

Hallo, ik heb kanker

17:40

Brugklas

18:05

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Quickest Quiz

19:55

Nederland Verbouwt

20:30

Vier Handen Op Eén Buik

21:25

Hij is een Zij

22:05

Geslacht!

23:00

PowNews Flits

23:05

Quickest Quiz

23:30

Zondag met Lubach

00:05

De Wereld Draait Door

01:00

Vier Handen Op Eén Buik

01:55

Hij is een Zij

02:30

Geslacht!

03:15

De Wereld Draait Door

04:01

De Wereld Draait Door

04:48

De Wereld Draait Door