Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:35

Hallo Nederland

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

Sterren NL Special

14:45

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:25

NOS Journaal

15:40

Pauw

16:35

Hallo Nederland

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: ChristenUnie

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:35

Tussen Kunst en Kitsch

21:25

Detectives: Midsomer Murders

23:00

Pauw

00:00

NOS Journaal

00:20

Pauw

01:20

EenVandaag

01:55

NOS Journaal

02:10

NOS Journaal

06:00

Tekst-TV

06:15

Geloof en een Hoop Liefde

06:20

Geloof en een Hoop Liefde

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:10

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:34

NOS Journaal

07:39

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:35

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

De Ochtendkus

09:30

Brandpunt

10:35

De Wereld Draait Door

11:30

Opsporing Verzocht

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: Onafhankelijke Senaatsfractie

13:00

NOS Journaal

13:20

Blauw Bloed

14:00

Kassa

14:55

100% Hindoe?

15:25

Van Alle Tijden

16:00

NOS Journaal

16:10

De Kennis van Nu

16:35

Vroege Vogels

17:00

NOS Journaal

17:10

Natuur op 2: David Attenborough: 60 Years in the Wild

18:10

Geloof en een Hoop Liefde

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Bureau Vooroordeel

19:50

Van Alle Tijden

21:20

Zembla

22:00

Nieuwsuur

22:55

Argos TV - Medialogica

23:35

Dus ik ben

00:15

De Nachtzoen

00:25

Nieuwsuur

01:20

Nieuwsuur

05:55

Tekst-TV

06:00

De Wereld Draait Door

06:20

Tekst-TV

06:30

Kabouter Plop

06:35

Het Zandkasteel

06:45

Olly, het kleine witte busje

06:50

Bumba

07:00

Sesamstraat

07:15

Pieter Konijn

07:25

Tip de muis

07:35

Heidi

07:55

Wickie de Viking

08:05

Buurman en Buurman

08:15

Q Pootle 5

08:25

Calimero

08:35

Pipi, Pupu & Rosemarie

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Studio Snugger

09:05

Dierendokter Tom

09:15

Masha en de beer

09:20

Hoelahoep

09:35

Kindertijd

10:05

Bibbeltje big

10:15

Timmy tijd

10:25

Casper & Lisa

10:35

Sesamstraat: 10 voor...

10:45

Pingu

10:55

Koek & Ei Moestuin

11:00

Angelina Ballerina

11:15

Prinsessia

11:30

Verhalen uit de Schatkist

11:40

Sofia het prinsesje

12:05

Dokter Hond

12:15

Shaun het schaap

12:25

Igam Ogam

12:35

Ringel Singel 19

12:45

Bob de Bouwer

12:55

Maya de bij

13:05

Olivia

13:15

Babar en de belevenissen van Badou

13:30

Peter Pan

13:55

Zapp Kids Top 20

14:20

Studio Snugger

14:35

Mijn Vader is de Beste!

15:30

Zappbios: Rudi het racevarken

17:00

Checkpoint

17:05

De BZT Show

18:05

Beste Vrienden Quiz

18:25

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Brugklas

19:55

Jan rijdt rond

20:30

The Undateables

21:20

50 ways to kill your mommy

22:05

Rambam

22:35

Mr. Robot

23:25

Catch

23:55

De Wereld Draait Door

00:50

The Undateables

01:35

50 ways to kill your mommy

02:15

Rambam

02:40

De Wereld Draait Door

03:32

Tekst-TV