Alles
NPO Nieuws
NPO Cultura
NPO 101
Switch view
06:00

Herhalingen NOS Journaal

08:45

Herhalingen NOS Jeugdjournaal

09:00

Herhalingen NOS Journaal / ScienceFlash / RegioNed Weekend

12:00

NOS Journaal

12:05

Herhalingen NOS Journaal / ScienceFlash / RegioNed Weekend

17:00

NOS Journaal

17:05

Herhalingen NOS Journaal / ScienceFlash / RegioNed Weekend

18:00

NOS Journaal

18:10

Herhalingen NOS Journaal / ScienceFlash / RegioNed Weekend

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

Herhalingen NOS Jeugdjournaal

19:15

Herhalingen NOS Journaal

20:00

NOS Journaal

20:20

Herhalingen NOS Journaal

22:00

Nieuwsuur

22:10

herhalingen Nieuwsuur

00:00

NOS Journaal

00:10

Herhalingen NOS Journaal

06:00

Perfect Horse

06:20

De Vloer Op

06:45

Kunstuur

07:10

College Tour

07:50

North Sea Jazz concerten: Joe Bonamassa

08:25

Het weeshuis van de Nederlandse muziek

09:05

Bartabas in Salzburg

10:10

NPO Radio 2 presenteert

11:10

Podium Witteman

12:10

Podium Witteman extra

13:05

Gezichten van vrijheid: Kazemat nummer 37

13:15

3voor12 presenteert...

14:10

Vrije Geluiden

15:05

Boeken

15:35

College Tour

16:15

Andere Tijden

16:50

Verborgen verleden

17:30

Zembla

18:10

Fryslân DOK

18:40

Cultura Filmhuis KORT!

18:45

Makers van morgen

19:10

Podium Witteman extra

20:15

Tegenlicht

21:05

Lidice

23:10

North Sea Jazz concerten: Joe Bonamassa

23:45

Het weeshuis van de Nederlandse muziek

00:25

Close Up: Architect Frank Gehry in Sydney

01:20

Beeldjagers

02:05

Podium Dans: Harijono Roebana

02:40

De Mahler Symfonieën: 4e Symfonie van Mahler

03:45

Louis Theroux: Louis & The Nazis

04:45

Andere Tijden

05:10

Verborgen verleden

06:00

BNN Shorts

06:40

Jules Unlimited

07:20

MINDF*CK

08:05

Ranking The Stars

08:50

Jan Is De Beste

09:30

De Lama's

09:50

Alpacas

10:25

Break Free

11:00

Keuringsdienst van Waarde

11:25

De Medicijnmannen

12:00

Je Zal Het Maar Hebben

12:30

3 Op Reis

13:00

Staying Alive

13:40

Lieve S-S-Sanne

14:40

Quickest Quiz

15:00

Ruben versus Sophie in L.A.

15:50

De Braboneger verkaast?!

16:35

Ranking The Stars

16:50

Jasper van Kuijk - Schoon Schip

17:45

Staying Alive

18:25

Lieve S-S-Sanne

19:00

De Lama's

19:20

Ruben versus Sophie in L.A.

19:55

BNN-VARA Academy

20:30

Sluipschutters

21:00

On Stage

21:55

De Braboneger verkaast?!

22:25

Reizen Waes

23:10

Ranking The Stars

00:00

De Lama's

00:15

Come Fly With Me

01:40

PENOZA III

02:15

Jasper van Kuijk - Schoon Schip

02:30

PENOZA III

03:05

On Stage

04:05

Come Fly With Me

04:06

101 Night Bits

04:30

Spuiten En Slikken Op Reis

05:25

BNN Shorts