Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:40

Nederland in Beweging

07:00

MAX Geheugentrainer

07:20

Anita wordt Opgenomen

08:10

De Avond van de Filmmuziek

09:05

Pauw

10:05

That's Entertainment! - Part III

12:00

NOS Journaal

12:10

Harrie Babba

13:55

Marathon tegen Kanker

15:40

Sterren NL Special

16:20

Sterren in Concert: Tino Martin

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:05

De week van Rood Wit en Roze

20:00

NOS Journaal

20:30

DWDD University presenteert: Spionage

21:15

The Secret Life of 4, 5 and 6 Year Olds

22:20

NOS Studio Sport Eredivisie

23:00

Pauw

00:00

NOS Journaal

00:10

Pauw

01:10

EenVandaag

01:45

NOS Journaal

01:50

NOS Journaal

02:13

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

07:25

Broodje Gezond

08:00

The Mind of the Universe

08:55

Ik Mis Je

09:10

Nederland Zingt op Zondag

09:50

De Kapel

10:00

Metterdaad

10:20

Zembla

11:00

Eucharistieviering/Eurovisie

12:05

MAX Maakt Mogelijk

12:25

BinnensteBuiten

13:00

NOS Journaal

13:12

Socutera

13:15

De Wandeling

14:00

De Meesterwerken

14:50

Rail Away

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

Tijl B op Volle Toeren

16:50

NOS Journaal

18:05

Father Brown

18:50

BinnensteBuiten

19:20

De Kennis van Nu

19:55

Rail Away

20:25

De Grote Geschiedenisquiz

22:00

Nieuwsuur

22:45

Het Uur van de Wolf: Foto and Copyright by G.P. Fieret

23:40

2Doc: The Iraq War

00:42

De Nachtzoen

00:55

Nieuwsuur

01:35

Nieuwsuur

02:13

Tekst-TV

02:54

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Plop en de Peppers

06:45

Het Furchester hotel

06:55

Mullewapp

07:00

Sesamstraat

07:15

Noddy, de detective

07:30

Nelli en Nora

07:35

Bob de Bouwer

07:50

Pim & Pom

07:55

Buurman en Buurman

08:00

Shaun het schaap

08:05

De Smurfen

08:20

Igam Ogam

08:30

Zoostraat 64

08:47

Kiwi & Strit

08:50

Babar en de belevenissen van Badou

09:00

Mike de ridder

09:15

Kindertijd

09:40

BabyBeestenBoel

09:50

Barbapapa rond de wereld

10:00

Teletubbies

10:10

Woezel & Pip

10:15

Het Zandkasteel

10:30

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Timmy tijd

11:20

Bumba

11:25

Nijntjes avonturen, groot en klein

11:30

Pingu

11:35

Bing

11:45

Pieter Konijn

12:00

Heuvelland Ziekenhuis

12:05

Maya de bij

12:20

Pippi Langkous speelfilms

13:50

Masha's sprookjes

13:55

Sesamstraat

14:10

Sesamstraat 10 voor...

14:20

Angelina Ballerina

14:30

Verhalen uit de Schatkist

14:35

Ringel Singel 19

14:45

Peter Pan

15:10

Jungle Book

15:20

Peperbollen

15:55

De dodelijkste 60

16:20

Beste Vrienden Quiz

16:45

SpangaS

17:10

Checkpoint

17:35

Hip voor Nop

18:00

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Puberruil

20:00

Keuringsdienst van Waarde

20:30

Keuringsdienst van Waarde: terug naar de basis

21:00

3Doc: Noma: My Perfect Storm

22:40

Broodje Gezond

23:15

Radio Gaga

00:00

Keuringsdienst van Waarde: terug naar de basis

00:35

3Doc: Noma: My Perfect Storm

02:15

Tekst-TV