Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch-view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

NOS Journaal

07:20

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal

08:10

NOS Journaal

08:20

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:45

NOS Journaal

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

NOS Journaal

11:30

NOS Journaal

11:40

NOS Journaal

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:20

Sterren NL Top 20

16:00

NOS Journaal

16:15

NOS Journaal

16:20

NOS Studio France

17:00

NOS Journaal

17:05

35 jaar TV Show

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:05

Bed & Breakfast

20:00

NOS Journaal

20:30

NOS Studio France

20:50

NOS EK Voetbal Polen - Portugal (eerste helft)

21:52

NOS EK Voetbal Polen - Portugal

22:00

NOS EK Voetbal Polen - Portugal (tweede helft)

22:55

NOS Studio France

23:55

NOS Journaal

00:25

NOS Studio France

01:25

EenVandaag

01:55

NOS Journaal

02:15

NOS Journaal

02:45

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Nieuwsuur

06:15

Tekst-TV

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal met gebarentolk

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal met gebarentolk

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal met gebarentolk

08:30

NOS Journaal met gebarentolk

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

VPRO Tegenlicht

10:10

Blij met de buren

10:50

Jij&Ik

12:25

Koken met Van Boven

12:59

Politieke Partijen: 50 Plus

13:00

NOS Journaal

13:21

Socutera

13:22

De Wandeling

13:55

Keuringsdienst van Waarde

14:25

De Stoutste Jongen van de Klas

15:15

Sterren op het Doek

16:00

NOS Journaal

16:10

Dwars door Afrika

17:00

NOS Journaal

17:10

Focus: Wie maken je dun?

18:05

Het eilandgevoel van Schiermonnikoog

18:40

KRO Detectives: Father Brown

19:30

Sterren op het Doek

20:15

Wedding Day

21:10

Detectivemaand: Inspector George Gently

22:45

Nieuwsuur

23:40

NOS Herdenking Slavernijverleden

Preview
00:15

Het Uur van de Wolf: De Confrontatie - twee jaar aan de ateliers

01:30

De Nachtzoen

01:45

Nieuwsuur

02:40

Nieuwsuur

03:29

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh

06:40

Penelope

06:45

Olly, het kleine witte busje

06:50

Bing

06:55

Sesamstraat

07:10

Angelina Ballerina

07:25

Pim & Pom

07:30

Olivia

07:40

Bollie & Billie

07:55

Bob de Bouwer

08:05

Masha en de beer

08:15

Igam Ogam

08:25

Bibbeltje big

08:35

Pipi, Pupu & Rosemarie

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Babar en de belevenissen van Badou

09:00

Shaun het schaap

09:10

Buurman en Buurman

09:15

Q Pootle 5

09:25

Ringel Singel 19

09:35

Kindertijd

10:05

Teletubbies

10:15

Timmy tijd

10:25

Minnie's strikkenwinkel

10:30

De speelgoeddokter

10:40

Sesamstraat 10 voor...

10:50

Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh

10:55

Harry en Toto

11:05

Masha's sprookjes

11:10

Sarah en Eend

11:20

Zoostraat 64

11:35

De Smurfen

11:45

Calimero

12:00

Pieter Konijn

12:15

Wickie de Viking

12:25

Bob de Bouwer

12:35

Pim & Pom

12:45

Raad eens hoeveel ik van je hou

12:55

Bollie & Billie

13:10

Kindertijd

13:40

Joe & Jack

13:45

Sesamstraat

14:00

Tip de muis

14:10

Sesamstraat 10 voor...

14:20

Bing

14:30

Maya de bij

14:40

Mike de ridder

14:55

Buurman en Buurman

15:05

Peter Pan

15:25

Peter Pan

15:50

Rudi het racevarken

16:15

Peperbollen

16:45

Checkpoint

16:55

Millie

17:25

Millie

17:50

Jill

18:10

Freek In Het Wild

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

Dance Academy

19:25

Dunya & Desie

19:55

All Stars

20:30

Keuringsdienst van Waarde

21:05

Louis Theroux: Weird Weekends

22:00

Jojanneke in de prostitutie

22:50

A'dam - E.V.A.

23:45

Little Britain

00:20

Keuringsdienst van Waarde

00:55

Catfish: The TV Show

01:41

Tekst-TV

01:57

Tekst-TV