Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:35

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:20

NOS Journaal

15:40

NOS Journaal

16:00

Jinek

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

Radar

21:15

Spoorloos

22:15

Het Familiediner

23:00

Jinek

00:00

NOS Journaal

00:20

Jinek

01:20

EenVandaag

01:55

NOS Journaal

02:05

NOS Journaal

02:33

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:30

Tekst-TV

06:35

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:35

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Metterdaad

09:30

De Monitor

10:00

Buitenhof

11:25

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke partijen

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Studio Voetbal

14:20

MAX Maakt Mogelijk

15:05

TV Show

16:00

NOS Journaal

16:10

Blauw Bloed

16:45

Metterdaad

17:00

De slimste mens

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Groen Licht

19:50

De Aardappeleters

20:25

De slimste mens

Preview
21:10

Rot op met je religie

Preview
22:00

Nieuwsuur

22:55

Follow the money

00:00

Podium Witteman

01:03

De Nachtzoen

01:15

Nieuwsuur

02:10

Nieuwsuur

02:58

Tekst-TV

06:00

NOS Studio Sport

06:30

Pingu

06:35

Mullewapp

06:40

Plop en de Peppers

06:50

Sesamstraat

07:05

Maya de bij

07:15

Zappelin Go

07:25

Mike de ridder

07:35

Lassie Animated

08:00

Buurman en Buurman

08:05

Bollie & Billie

08:20

Ringel Singel 19

08:25

Kiwi & Strit

08:30

Pieter Konijn

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Apennoten

09:00

Bob de Bouwer

09:10

Aya

09:15

Kindertijd

09:45

Sarah en Eend

09:50

Olly, het kleine witte busje

10:00

Teletubbies

10:10

Zappelin Go

10:20

Woezel & Pip Overal Vriendjes!

10:35

Bruine beer in het blauwe huis

11:05

Sesamstraat 10 voor...

11:15

Klumpies

11:20

Bumba bravo Babilu

11:25

Bing

11:35

De avonturen van Barbapapa

11:40

Pim & Pom

11:45

Bibbeltje big

11:55

Pipi, Pupu & Rosemarie

12:05

Heuvelland Ziekenhuis

12:15

Angelina Ballerina

12:30

Iedereen K3

12:45

Masha en de beer

12:55

Wickie de Viking

13:05

Olivia

13:20

Kindertijd

13:45

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

14:00

Sesamstraat

14:15

Sesamstraat 10 voor...

14:25

Tip de muis

14:35

Heidi

15:00

Zorro

15:20

Twisted Whiskers

15:30

Peperbollen

16:05

Beste Vrienden Quiz

16:25

SpangaS

16:45

Street Magic

17:00

Freeks wilde wereld

17:15

Willem Wever

Preview
17:40

Brugklas

18:00

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

Preview
19:25

Quickest Quiz

19:50

Nederland Verhuist

20:30

Proefkonijnen

Preview
21:30

Lauren! en de liefde

22:15

Big Fish Klaas

Preview
23:05

PowNews Flits

23:15

Quickest Quiz

23:40

Sluipschutters

00:10

De Wereld Draait Door

01:10

Proefkonijnen

Preview
02:05

Lauren! en de liefde

02:50

Big Fish Klaas

Preview
03:40

De Wereld Draait Door