Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch-view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

NOS Journaal

07:20

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal

08:10

NOS Journaal

08:20

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:45

NOS Journaal

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:25

NOS Journaal

10:35

NOS Journaal

10:45

NOS Journaal

11:00

NOS Studio Sport

12:15

NOS Studio Sport

14:05

NOS Studio Sport

15:20

NOS Studio Sport

17:15

NOS Studio Sport

17:55

Politieke Partijen: Onafhankelijke Senaatsfractie

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

Bed & Breakfast

20:00

NOS Journaal

20:30

Zij houden Nederland in leven

21:25

Geef om je hersenen

Preview
23:05

10 jaar Ik Vertrek

00:00

NOS Journaal

00:25

KRO Detectivemaand: Falco

01:15

EenVandaag

01:50

NOS Journaal

02:00

NOS Journaal

02:28

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Nieuwsuur

06:05

Tekst-TV

06:15

Geloof en een Hoop Liefde

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal met gebarentolk

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:40

NOS Journaal met gebarentolk

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal met gebarentolk

08:30

NOS Journaal met gebarentolk

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Brandpunt

10:10

Kassa

11:00

NOS Journaal

11:15

Opsporing Verzocht

12:00

NOS Journaal

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: PvdA

13:00

NOS Journaal

13:20

Blauw Bloed

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:25

NOS Journaal

14:35

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:25

De Tafel van Taal

16:00

NOS Journaal

16:10

De Kennis van Nu

16:35

Vroege Vogels

17:00

NOS Journaal

17:10

Natuur op 2: Lands of the Monsoon

18:10

Geloof en een Hoop Liefde

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Omdat ik het zeg!

19:55

De Tafel van Taal

20:25

Varia Americana

21:15

Zembla

Preview
22:00

Nieuwsuur

22:55

2Doc: Inside Obama's White House

Preview
00:00

With real stars above my head

01:00

De Nachtzoen

01:10

Nieuwsuur

02:05

Nieuwsuur

02:55

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh

06:40

Penelope

06:45

Olly, het kleine witte busje

06:50

Casper & Lisa

07:00

Sesamstraat

07:15

Angelina Ballerina

07:30

Pim & Pom

07:35

Kiwi & Strit

07:40

Bollie & Billie

07:50

Bob de Bouwer

08:05

Masha en de beer

08:10

Olivia

08:20

Igam Ogam

08:30

Bibbeltje big

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Studio Snugger

09:05

Shaun het schaap

09:15

Buurman en Buurman

09:20

Bol & Smik

09:30

Super Grover 2.0

09:40

Kindertijd

10:10

Teletubbies

10:20

Mickey Mouse clubhuis

10:45

Sesamstraat 10 voor...

10:50

Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh

10:55

Koek & Ei Moestuin

11:05

Angelina Ballerina

11:20

Verhalen uit de Schatkist

11:30

Zoostraat 64

11:40

De Smurfen

11:55

Calimero

12:05

Pieter Konijn

12:20

Q Pootle 5

12:30

Bob de Bouwer

12:45

Pim & Pom

12:50

Raad eens hoeveel ik van je hou

13:00

Pluk van de Petteflet

14:30

Peter Pan

14:50

Mega Mindy

15:20

Studio Snugger

15:35

De mooiste sprookjes

16:40

Peperbollen

17:10

Bommetje XL

18:05

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

Hoe overleef ik...

19:30

Kicke

19:55

All Stars

20:30

Voor wie juichen we?

21:15

Onder de radar: Speciale Eenheden in actie

Preview
22:00

Danny Zoekt Problemen

Preview
22:40

Teledoc: Voetbalmiljonair Uit Oost

Preview
00:05

Freek tegen de Stropers

00:55

Voor wie juichen we?

01:35

Onder de radar: Speciale Eenheden in actie

Preview
02:20

Danny Zoekt Problemen

Preview
02:52

Tekst-TV