Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:34

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:10

Nederland in Beweging

09:25

NOS Journaal

09:35

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:10

NOS Journaal

10:20

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

10:55

Socutera

11:00

NOS Journaal

11:10

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:15

NOS Journaal

12:30

NOS Journaal

12:55

Socutera

13:00

NOS Journaal

13:11

NOS Sportjournaal

13:15

NOS Journaal

13:28

NOS Sportjournaal

13:40

NOS Journaal

13:53

NOS Sportjournaal

14:00

NOS het vragenuurtje

14:35

NOS Journaal

14:47

NOS Sportjournaal

15:01

Socutera

15:02

NOS Journaal

15:20

NOS Journaal

15:35

NOS Journaal

15:55

Pauw

16:53

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:35

Opsporing Verzocht

21:30

Opgelicht?!

22:25

De Rijdende Rechter

23:05

Pauw

00:05

NOS Journaal

00:20

Pauw

01:20

EenVandaag

01:50

NOS Journaal

02:05

NOS Journaal

02:30

NOS Journaal

02:45

NOS Journaal

03:10

NOS Journaal

03:25

NOS Journaal

03:50

NOS Journaal

04:05

NOS Journaal

04:30

NOS Journaal

04:45

NOS Journaal

05:10

NOS Journaal

05:25

NOS Journaal

05:50

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:35

Hallo Nederland

06:40

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:10

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:34

NOS Journaal

07:39

NOS Journaal

07:43

NOS Journaal

07:48

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:10

NOS Journaal

08:29

NOS Journaal

08:35

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Rail Away

09:45

2Doc:

10:45

Socutera

10:55

Koken met Van Boven

11:25

De Wereld Draait Door

12:20

BinnensteBuiten

12:55

Politieke Partijen: VVD

13:00

NOS Journaal

13:11

NOS Sportjournaal

13:15

Radar

13:55

Groen Licht

14:25

Spoorloos

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

Mijn Maria

16:20

Katholiek Nederland tv

16:50

Planet Earth

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Vroege Vogels

19:55

Met het Mes op Tafel

20:25

Brandpunt

21:20

De Tafel van Tijs

22:00

Nieuwsuur

22:55

2Doc:

00:05

Kunstuur

00:35

De Nachtzoen

00:45

Nieuwsuur

01:35

Nieuwsuur

05:40

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Timmy tijd

06:45

Bumba

06:50

Sesamstraat

07:05

George & Paul

07:15

Aap, poot, pies

07:30

Het Sinterklaasjournaal

07:40

Zappelin Go

07:45

Olivia

07:55

Het molletje

08:05

Buurman en Buurman

08:10

Wickie de Viking

08:25

Super Abby

08:30

Shaun het schaap

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Het Sinterklaasjournaal

09:00

Iedereen K3

09:20

Calimero

09:35

Kindertijd

10:05

Teletubbies

10:15

Zappelin Go

10:25

Bing

10:30

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

10:45

Koekie kruimel films

10:50

Harry en Toto

11:00

Nellie & Cezar

11:10

Sesamstraat 10 voor...

11:20

Timmy tijd

11:30

De avonturen van Bert en Ernie

11:34

Pim & Pom

11:40

Bibbeltje big

11:50

Mickey Mouse clubhuis

12:15

Maya de bij

12:30

Het Sinterklaasjournaal

12:40

Apennoten

12:55

Babar en de belevenissen van Badou

13:05

Tip de muis

13:15

Kindertijd

13:40

Angelina Ballerina

14:00

Het Sinterklaasjournaal

14:10

Sesamstraat

14:25

Sesamstraat 10 voor...

14:35

Rintje

14:40

Bollie & Billie

14:55

Peter Pan

15:20

Checkpoint

15:50

Beste Vrienden Quiz

16:10

SpangaS

16:35

Het Sinterklaasjournaal

16:45

De dodelijkste 60

17:15

De Magische Winkel

17:30

Street Magic

17:35

Kaal of Kammen

18:00

Het Sinterklaasjournaal

18:15

Freeks wilde wereld

18:25

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Brugklas

19:50

3 Op Reis

20:30

Baby te Huur

21:20

The Undateables

22:10

Linda's Mannen

22:55

First Dates

23:50

De Wereld Draait Door

00:45

Linda's Mannen

01:25

Baby te Huur

02:15

De Wereld Draait Door

03:10

De Wereld Draait Door

05:45

Tekst-TV