Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:15

Pauw

16:15

Smaakt naar meer

Preview
17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: 50 Plus

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

La Famiglia

Preview
21:25

Ik Vertrek

Preview
22:15

De Verenigde Staten van Eva

23:00

Pauw

00:00

NOS Journaal

00:20

Pauw

01:20

EenVandaag

01:55

NOS Journaal

02:05

NOS Journaal

02:32

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:35

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:34

NOS Journaal

08:44

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

VPRO Tegenlicht

10:10

Zembla

Preview
10:55

Meldpunt!

Preview
11:30

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

Preview
12:57

Politieke Partijen: PvdA

13:00

NOS Journaal

13:22

Socutera

13:25

De Wandeling

13:55

WNL Opiniemakers

14:30

Tussen Kunst en Kitsch

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

Volle Zalen

16:50

Natuur op 2: Het avontuur van opgroeien

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:45

BinnensteBuiten

19:20

De Kennis van Nu

Preview
19:55

De Universiteitsstrijd

20:25

Het geheim van de Meester

Preview
21:15

Volle Zalen

Preview
22:00

Nieuwsuur

22:55

Het Uur van de Wolf: Dennis Hopper - Uneasy Rider

23:55

2Doc: Ai Wei Wei - The Fake Case

00:55

De Nachtzoen

01:05

Nieuwsuur

02:00

Nieuwsuur

02:49

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Timmy tijd

06:45

Bumba bravo Babilu

06:50

Sesamstraat

07:05

Bing

07:10

Woezel & Pip

07:15

Pim & Pom

07:25

Rintje

07:30

Rintje

07:35

Apennoten

07:45

Buurman en Buurman

07:55

Dokter Hond

08:05

Wickie de Viking

08:20

Ringel Singel 19

08:25

Masha en de beer

08:35

Shaun het schaap

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Calimero

09:00

Raad eens hoeveel ik van je hou

09:10

Joe & Jack

09:20

Kindertijd

09:45

Tip de muis

10:00

Teletubbies

10:10

Barbapapa

10:15

Sarah en Eend

10:25

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

10:45

Minnie's strikkenwinkel

10:50

Nellie & Cezar

11:00

Olly, het kleine witte busje

11:05

Sesamstraat 10 voor...

11:20

Het Furchester hotel

11:30

Bruine beer in het blauwe huis

11:55

De speelgoeddokter

12:05

Masha's sprookjes

12:15

Maya de bij

12:30

Rintje

12:35

Rintje

12:40

De wereld van Zappelin

12:55

Mike de ridder

13:05

Ringel Singel 19

13:20

Kindertijd

13:45

Angelina Ballerina

13:55

Sesamstraat

14:10

Bumba bravo Babilu

14:20

Sesamstraat 10 voor...

14:35

Bob de Bouwer

14:45

Bollie & Billie

15:00

Twisted Whiskers

15:10

Bij Ron op de Camping

15:30

Checkpoint

16:00

Beste Vrienden Quiz

16:20

SpangaS

16:40

Peperbollen

17:15

Hip voor Nop

17:45

Jill

Preview
18:00

Lost in the game

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Brugklas

19:50

3 Op Reis

20:30

Keuringsdienst van Waarde

21:05

Americanos

Preview
21:50

De week van PowNed

22:15

NOS op 3: Haka op z'n Hollands

22:35

Exitus

23:05

Sophie in de Kreukels

23:55

De Wereld Draait Door

00:55

De week van PowNed

01:20

NOS op 3: Haka op z'n Hollands

01:35

De Wereld Draait Door

02:25

De week van PowNed

02:50

NOS op 3: Haka op z'n Hollands

03:00

De Wereld Draait Door

03:51

Tekst-TV