Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

NOS Journaal

06:00

NOS Journaal

06:05

NOS Journaal

07:30

Tekst-TV

07:35

Nederland in Beweging

07:55

Tijd voor MAX

08:40

De Verenigde Staten van Eva

09:30

WNL Op Zondag

10:30

VPRO Vrije Geluiden

11:20

VPRO Boeken

12:00

NOS Journaal

12:10

Buitenhof

13:10

NOS Studio Sport

15:15

NOS Studio Sport

16:20

NOS Studio Sport

17:20

NOS Studio Sport

18:00

NOS Journaal

18:10

NOS Studio Sport

19:00

NOS Studio Sport Eredivisie

20:00

NOS Journaal

20:20

Heel Holland Bakt

21:20

TV Show

22:15

NOS Studio Voetbal

23:15

De Verenigde Staten van Eva

00:00

NOS Journaal

00:10

Koefnoen

00:45

WNL Op Zondag

01:40

NOS Journaal

01:50

NOS Journaal

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Nieuwsuur

06:09

Nieuwsuur

06:50

Jacobine op zondag

06:55

Jacobine op zondag

07:25

Adieu God?

07:55

De Wandeling

08:25

De Verwondering

08:55

Ik Mis Je

09:15

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:35

Het Vermoeden

11:59

Wilde Ganzen

12:00

Songs of Praise

12:35

Ik Mis Je

13:00

Fryslân DOK

13:35

65 jaar TV: Tijd voor pensioen?

14:25

Andere Tijden

15:00

Kapotte taal

15:30

Mazzeltov

16:20

Eén voor allen: Viering voor de kerk in het Midden-Oosten

16:55

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Jacobine op zondag

17:40

Kunstuur

18:10

Podium Witteman

19:15

Close Up: Verhoeven vs Verhoeven (Paul)

20:15

Droomland Amerika

21:05

VPRO Tegenlicht

22:00

Nieuwsuur

22:35

De Monitor

23:05

Kruispunt

23:35

Adieu God?

00:10

Andries

00:40

Het Vermoeden

01:10

Nieuwsuur

01:50

Buitenhof

02:45

Nieuwsuur

03:16

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Olly, het kleine witte busje

06:40

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

06:50

Angelina Ballerina

07:05

Pieter Konijn

07:20

Kindertijd

07:45

Buurman en Buurman

08:00

Kosmoo

08:25

Studio Snugger

08:40

Zappsport

09:00

Roos en haar mannen

09:15

Beestieboys

09:40

Titaantjes

10:10

De mooiste sprookjes

11:15

Weekoverzicht SpangaS

12:05

De Vloer Op JR

12:25

Kicke

15:00

Checkpoint

15:10

Zappmissie: Lost in the game

15:30

Zappbios: Buitenspel

17:00

Checkpoint

17:25

Klaas kan alles

17:55

Eng

18:30

Zapp Weekjournaal

19:00

Taarten van Abel

19:25

Zapp Echt Gebeurd: Mensjesrechten

19:50

Socutera

19:51

3 Op Reis

20:25

Vlucht HS13

21:15

Toren C

21:50

Zondag met Lubach

22:30

Ronald Snijders: One Man Show

23:25

3Lab: 2gether

23:50

3Lab: In Kropsdam is iedereen gelukkig

00:20

NOS Studio Sport Eredivisie

01:20

NOS Studio Sport

02:00

NOS Studio Sport Eredivisie

03:02

Tekst-TV