Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Tekst-TV

06:40

NOS Journaal

06:45

Tekst-TV

07:00

Heel Holland Bakt

07:50

Pauw

08:45

Nederland in Beweging

09:00

VPRO Vrije Geluiden

09:50

VPRO Boeken

10:25

Close up: Toer van Schayk. Onvoltooid verleden tijd

11:25

Tot elkaar Veroordeeld

12:20

Sterren NL Top 20

13:00

NOS Journaal

13:10

De Super Freek Show

14:15

Het Familiediner

15:00

NOS Studio Sport

17:15

Sterren NL Top 20

17:20

Vive la Frans

17:50

Socutera

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:50

NOS Sportjournaal

19:05

Kassa

20:00

NOS Journaal

20:25

De Super Freek Show

21:30

Vive la Frans

22:05

Koefnoen

22:35

NOS Studio Sport Eredivisie

23:40

NOS Studio Sport

00:10

NOS Journaal

00:20

KRO Detectives: Inspector Banks

02:00

EenVandaag

02:30

NOS Journaal

02:35

NOS Journaal

06:00

Tekst-TV

08:30

Last tango in Halifax

09:30

Een andere kijk

10:05

Landinwaarts

10:35

Het geheim van de Meester

11:25

Volle Zalen

12:00

De Nieuwe Maan

12:49

Politieke Partijen: VVD

13:00

NOS Journaal

13:10

2 voor 12

13:55

College Tour

14:40

Droomland Amerika

15:30

Fryslân DOK

16:05

Taptoe Delft 2016

17:00

NOS Journaal

17:10

BinnensteBuiten

18:10

De Wandeling

18:40

Ik Mis Je

19:10

Nederland Zingt

19:45

Blauw Bloed

20:30

65 jaar TV: Tijd voor pensioen?

21:20

Andere Tijden

22:00

Nieuwsuur

22:35

De Vloer Op

23:10

Detectives: Candice Renoir

00:10

Tussen 10 en 12

01:15

De Nachtzoen

01:25

Nieuwsuur

02:05

Nieuwsuur

06:00

Kosmoo

06:15

Zapp Kids Top 20

06:30

Pingu

06:35

Olly, het kleine witte busje

06:40

Sesamstraat 10 voor...

06:45

Barbapapa

06:50

Sesamstraat

07:05

Kindertijd

07:30

Buurman en Buurman

07:45

Kosmoo

08:10

Zapp Kids Top 20

08:45

Zapplive

08:55

Zappsport

09:10

Zapplive

09:30

Checkpoint

09:55

Zapplive

10:05

Kaal of Kammen

10:20

Zapplive

10:40

Full Proof

11:00

Weekoverzicht SpangaS

11:55

Weekoverzicht Lost in the game

12:50

Kicke

15:30

Zappbios: Bouwdorp

17:05

Checkpoint

17:10

Jill

17:25

Brugklas

17:45

Puberruil Zapp

18:10

Welkom in de jaren 60

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

Bommetje XXL

20:00

Pauls Puber Kookshow

20:55

Ruben en de idioten

21:45

UnREAL

23:10

Empire

01:20

Het beste van 101TV

03:25

Tekst-TV