Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:15

Pauw

16:15

Smaakt naar meer

16:50

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: GroenLinks

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:30

NOS Gesprek minister-president

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

Witse

21:35

Eén tegen 100

22:25

Andere tijden sport

23:05

Pauw

00:00

NOS Journaal

00:20

Pauw

01:20

EenVandaag

01:40

NOS Gesprek minister-president

01:55

NOS Journaal

02:10

NOS Journaal

02:45

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:05

Omrop Fryslân

06:35

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:35

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Het geheim van de Meester

10:00

Keuringsdienst van Waarde

10:55

Kruispunt

11:25

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: D66

13:00

NOS Journaal

13:20

Kunstuur

13:50

Rail Away: Brazilië: Ouro Preto-Mariana, São João del Rei-Tiradentes

14:25

Pauls Puber Kookshow

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

Het geheim van de Meester

16:55

De Nieuwe Maan

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Landinwaarts

19:55

De Universiteitsstrijd

20:30

2 voor 12

21:10

College Tour

22:00

Nieuwsuur

22:45

Gezichten van dementie

23:00

Zaak van je Leven

23:45

Nacht van de Poëzie 2016

00:35

De Nachtzoen

00:45

Nieuwsuur

01:40

Nieuwsuur

02:27

Tekst-TV

06:00

De Wereld Draait Door

06:30

Pingu

06:35

Timmy tijd

06:45

Bumba bravo Babilu

06:50

Sesamstraat

07:05

Bing

07:15

Woezel & Pip

07:20

Pim & Pom

07:25

Rintje

07:30

Rintje

07:35

Apennoten

07:45

Buurman en Buurman

07:50

Dokter Hond

08:05

Wickie de Viking

08:15

Ringel Singel 19

08:30

Masha en de beer

08:35

Shaun het schaap

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Calimero

09:00

Raad eens hoeveel ik van je hou

09:10

Joe & Jack

09:20

Kindertijd

09:45

Tip de muis

10:00

Teletubbies

10:10

Barbapapa

10:15

Sarah en Eend

10:25

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

10:45

Minnie's strikkenwinkel

10:50

Koekie kruimel films

10:55

Olly, het kleine witte busje

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:15

Het Furchester hotel

11:30

Bruine beer in het blauwe huis

11:55

De speelgoeddokter

12:05

Masha's sprookjes

12:15

Maya de bij

12:30

Rintje

12:35

Rintje

12:40

De wereld van Zappelin

12:55

Mike de ridder

13:05

Ringel Singel 19

13:20

Kindertijd

13:45

Angelina Ballerina

13:55

Sesamstraat

14:10

Bumba bravo Babilu

14:20

Sesamstraat 10 voor...

14:30

Kiwi & Strit

14:35

Bob de Bouwer

14:45

Bollie & Billie

15:00

Twisted Whiskers

15:10

Bij Ron op de Camping

15:35

Zappbios: Bluebird

16:55

SpangaS

17:15

Checkpoint

17:35

De Buitendienst

18:00

Lost in the game

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:20

Zapp Anti Pest Club

19:55

3 Op Reis

20:30

Paulien Cornelisse: Maar Ondertussen

21:30

Niet Lullen Maar Poetsen: In Het Zuiden

22:00

Rectify

23:30

Lauren!

00:15

De Wereld Draait Door

01:10

De Wereld Draait Door

02:05

De Wereld Draait Door

02:55

De Wereld Draait Door

03:25

Tekst-TV

03:48

Tekst-TV

04:30

Pingu

04:35

Olly, het kleine witte busje

04:40

Sesamstraat 10 voor...

04:50

Barbapapa

04:55

Sesamstraat

05:10

Kindertijd

05:35

Buurman en Buurman

05:50

Kosmoo