Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

NOS Journaal

07:20

Nederland in Beweging

07:40

Tijd voor MAX

08:40

De Verenigde Staten van Eva

09:30

WNL Op Zondag

10:30

VPRO Vrije Geluiden

11:20

VPRO Boeken

12:00

NOS Journaal

12:10

Buitenhof

13:10

NOS Studio Sport

15:15

NOS Studio Sport

16:20

NOS Studio Sport

17:20

NOS Studio Sport

18:00

NOS Journaal

18:10

NOS Studio Sport

19:00

NOS Studio Sport Eredivisie

20:00

NOS Journaal

20:20

Heel Holland Bakt

21:20

TV Show

22:15

NOS Studio Voetbal

23:10

Floortje terug naar Syrië (2/2)

23:50

NOS Journaal

00:00

Koefnoen

00:35

WNL Op Zondag

01:35

NOS Journaal

01:40

NOS Journaal

01:58

Tekst-TV

01:59

NOS Journaal

02:06

NOS Journaal

02:28

NOS Journaal

02:32

Tekst-TV

02:35

NOS Journaal

02:53

NOS Journaal

03:00

NOS Journaal

03:21

NOS Journaal

03:29

NOS Journaal

03:47

NOS Journaal

03:55

NOS Journaal

04:16

NOS Journaal

04:23

NOS Journaal

04:34

NOS Journaal

04:41

NOS Journaal

05:03

NOS Journaal

05:10

NOS Journaal

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:50

Jacobine op zondag

07:25

Adieu God?

07:55

De Wandeling

08:25

De Verwondering

08:55

Ik Mis Je

09:10

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:35

Het Vermoeden

11:59

Wilde Ganzen

12:00

Songs of Praise

12:35

Ik Mis Je

13:05

Fryslân DOK

13:40

Verborgen Verleden special

14:30

Andere Tijden

15:10

100% Hindoe?

15:35

In dienst van de vrede, een portret van rabbijn Awraham Soetendorp

16:25

Een andere kijk

16:52

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Jacobine op zondag

17:35

Kunstuur

18:10

Podium Witteman

19:15

Close Up

20:15

Droomland Amerika

21:05

VPRO Tegenlicht

22:00

Nieuwsuur

22:35

De Monitor

23:05

Kruispunt

23:40

De Kist

00:10

Andries

00:45

Het Vermoeden

01:15

Nieuwsuur

01:50

Buitenhof

02:45

Nieuwsuur

03:17

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Olly, het kleine witte busje

06:40

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

06:45

Angelina Ballerina

07:00

Pieter Konijn

07:15

Rintje

07:20

Kindertijd

07:45

Buurman en Buurman

07:55

Kosmoo

08:20

Studio Snugger

08:40

Zappsport

09:00

Roos en haar mannen

09:15

Beestieboys

09:40

Titaantjes

10:10

De mooiste sprookjes

11:10

Weekoverzicht SpangaS

12:05

De Vloer Op JR

12:25

Welkom in de jaren 60

12:50

Welkom in de jaren 60

13:15

Welkom in de jaren 60

13:40

De dodelijkste 60

14:20

Thunderbirds are go!

14:50

Willem Wever

15:15

Zappmissie: Lost in the game

15:30

Zappbios

16:55

Checkpoint

17:00

Checkpoint

17:25

Klaas kan alles

17:55

Eng

18:30

Zapp Weekjournaal

19:05

Taarten van Abel

19:30

Zapp Echt Gebeurd

19:51

Socutera

19:52

3 Op Reis

20:25

Vlucht HS13

21:15

Toren C

21:45

Nieuwe film

22:45

Zondag met Lubach

23:20

3Lab: Op Zuid

23:40

3Lab: The Mechanics

00:15

NOS Studio Sport

01:05

NOS Studio Sport

01:45

NOS Studio Sport Eredivisie

02:39

NOS Studio Sport

02:40

Tekst-TV

03:19

NOS Studio Sport Eredivisie

04:14

NOS Studio Sport

04:59

NOS Studio Sport Eredivisie