Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:35

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:05

Tijd voor MAX

10:55

NOS Journaal: Uitspraak zaak Wilders

11:45

NOS Journaal

12:00

NOS Journaal

12:15

NOS Journaal

12:30

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:12

NOS Sportjournaal

13:20

NOS Journaal

13:33

NOS Sportjournaal

13:35

NOS Journaal

13:49

NOS Sportjournaal

14:00

NOS Journaal

14:10

NOS Journaal

14:20

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:35

NOS Journaal

14:45

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:30

Pauw

16:25

NOS Journaal

16:45

NOS Sport

17:20

NOS Sport

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:30

NOS Gesprek minister-president

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:35

DWDD University presenteert: Evolutie door Freek Vonk

21:35

Van A naar B

22:30

NOS Studio Sport Eredivisie

23:00

Pauw

00:05

NOS Journaal

00:15

Peter van Straaten - de meester thuis

00:35

Pauw

01:30

EenVandaag

01:50

NOS Gesprek minister-president

02:05

NOS Journaal

02:15

NOS Journaal

02:45

NOS Journaal

03:00

NOS Journaal

03:25

NOS Journaal

03:40

NOS Journaal

04:10

NOS Journaal

04:20

NOS Journaal

04:50

NOS Journaal

05:05

NOS Journaal

05:30

NOS Journaal

05:45

NOS Journaal

06:00

Tekst-TV

06:20

Omrop Fryslân

06:40

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:10

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:34

NOS Journaal

07:39

NOS Journaal

07:44

NOS Journaal

07:50

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:10

NOS Journaal

08:29

NOS Journaal

08:34

NOS Journaal

08:39

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:10

De Rijdende Rechter

09:45

De Rekenkamer

10:35

Vroege Vogels

11:00

Kruispunt

11:30

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

12:56

Politieke Partijen: GroenLinks

13:00

NOS Journaal

13:12

NOS Sportjournaal

13:20

Kunstuur

13:45

Blauw Bloed

14:30

De Kanarie in de Kolenmijn

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:05

De Pennen zijn geslepen

16:52

Socutera

16:55

De Nieuwe Maan

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Landinwaarts

19:55

Met het Mes op Tafel

20:30

2 voor 12

21:10

Witteman ontdekt: Het geluk

22:00

Nieuwsuur

22:55

2Doc: Een gelukkige hand

00:30

De Nachtzoen

00:35

Nieuwsuur

01:30

Nieuwsuur

02:43

Tekst-TV

06:00

De Wereld Draait Door

06:30

Pingu

06:35

Timmy tijd

06:45

Bumba

06:50

Sesamstraat

07:05

TwiniPop

07:10

George & Paul

07:15

Koekie kruimel films

07:25

Woezel & Pip Overal Vriendjes!

07:40

Zappelin Go

07:45

Olivia

07:55

Q Pootle 5

08:10

Masha's sprookjes

08:15

De Smurfen

08:25

Super Abby

08:35

Shaun het schaap

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Masha en de beer

09:00

Bob de Bouwer

09:10

Igam Ogam

09:20

Calimero

09:30

Kindertijd

10:00

Teletubbies

10:10

Zappelin Go

10:20

Bing

10:30

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

10:41

Minnie's strikkenwinkel

10:45

Harry en Toto

10:55

Nellie & Cezar

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Timmy tijd

11:25

Pingu

11:30

De avonturen van Bert en Ernie

11:35

Pim & Pom

11:40

Bibbeltje big

11:50

Mickey Mouse clubhuis

12:15

Joe & Jack

12:20

Maya de bij

12:35

K3 Dansstudio

12:45

Apennoten

13:00

Babar en de belevenissen van Badou

13:10

Tip de muis

13:20

Kindertijd

13:50

Angelina Ballerina

14:05

Sesamstraat

14:19

Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh

14:20

Sesamstraat 10 voor...

14:30

Rintje

14:35

Heidi

15:00

Jungle Book

15:15

Alleen op de wereld

15:35

Checkpoint

16:00

Beste Vrienden Quiz

16:20

SpangaS

16:45

De dodelijkste 60

17:15

Puberruil Zapp

17:40

De Buitendienst

18:05

Alleen op de wereld

18:25

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

SpangaS

19:25

Brugklas

19:55

3 Op Reis

20:35

Cold Feet

21:25

Padoem Patsss, de oneliner-show

22:00

Schneider vs. Bax

23:35

De Wereld Draait Door

00:30

De Wereld Draait Door

01:25

De Wereld Draait Door

02:15

De Wereld Draait Door

05:35

Tekst-TV