Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:15

NOS Journaal

12:30

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:15

NOS Journaal

15:30

Pauw

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Zendtijd Politieke partijen

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

Wild New Zealand

Preview
21:30

Hoe word ik 100

22:25

Hoe heurt het eigenlijk?

23:05

Pauw

00:05

NOS Journaal

00:25

Pauw

01:25

EenVandaag

01:55

NOS Journaal

02:10

NOS Journaal

02:37

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:35

Hallo Nederland

06:40

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:34

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:17

De Ochtendkus

09:30

Brandpunt

10:35

De Wereld Draait Door

11:30

Opsporing Verzocht

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: PvdD

13:00

NOS Journaal

13:20

Blauw Bloed

14:00

100% Hindoe?

14:25

Kassa

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

MAX Maakt Mogelijk

16:50

Planet Earth

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:45

BinnensteBuiten

19:20

Bureau Vooroordeel

19:50

Met het Mes op Tafel

20:25

De Zaak Menten

Preview
21:15

Zembla

22:00

Nieuwsuur

22:55

2Doc:

00:00

Een andere kijk op 2016

00:25

Zen in Zang - Oft bin ich mir kaum bewusst

01:00

De Nachtzoen

01:10

Nieuwsuur

02:05

Nieuwsuur

02:55

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Timmy tijd

06:45

Bumba

06:50

Sesamstraat

07:05

TwiniPop

07:15

George & Paul

07:20

Koekie kruimel films

07:25

Woezel & Pip Overal Vriendjes!

07:40

Zappelin Go

07:50

Olivia

08:00

Q Pootle 5

08:10

De Smurfen

08:25

Super Abby

08:35

Shaun het schaap

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Studio Snugger

09:05

Igam Ogam

09:15

Calimero

09:30

Kindertijd

10:00

Teletubbies

10:10

Zappelin Go

10:15

Bing

10:25

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

10:35

Minnie's strikkenwinkel

10:40

Harry en Toto

10:55

Sesamstraat 10 voor...

11:05

Timmy tijd

11:15

De avonturen van Bert en Ernie

11:20

Pim & Pom

11:25

Bibbeltje big

11:40

Mickey Mouse clubhuis

12:00

Joe & Jack

12:15

Maya de bij

12:25

K3 Dansstudio

12:40

Apennoten

12:50

Babar en de belevenissen van Badou

13:05

Tip de muis

13:10

Buurman en Buurman

13:20

Jungle Book

13:35

Studio Snugger

13:45

Zappsport compilatie

14:05

BZT Muziek Show

15:00

Alleen op de wereld

Preview
15:28

Zappbios

Preview
17:10

New Musical Star

17:35

Voetbalmeisjes

18:00

Alleen op de wereld

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Brugklas

19:50

3 Op Reis

20:25

Nick & Simon, the dream

21:20

Ali B op Volle Toeren

22:00

Doden liegen niet

23:10

Jeuk

Preview
23:45

De Wereld Draait Door

00:40

Nick & Simon, the dream

01:25

Ali B op Volle Toeren

02:00

De Wereld Draait Door

02:50

De Wereld Draait Door

03:43

Tekst-TV

03:50

Tekst-TV