Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:30

Pauw

16:20

Hoe heurt het eigenlijk?

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: CDA

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

Radar

Preview
21:15

Spoorloos

Preview
22:10

Schuldig

Preview
23:00

Pauw

00:00

NOS Journaal

00:20

Pauw

01:20

EenVandaag

01:50

NOS Journaal

02:05

NOS Journaal

02:32

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:35

Hallo Nederland

06:40

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:34

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Metterdaad

09:25

De Monitor

09:55

Buitenhof

11:05

MAX Maakt Mogelijk

11:25

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: Onafhankelijke Senaatsfractie

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Studio Voetbal

14:25

De Reünie

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:10

Blauw Bloed

16:50

Planet Earth

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

Preview
19:20

Groen Licht

19:50

Met het Mes op Tafel

20:25

2Doc:

Preview
22:00

Nieuwsuur

22:55

Duivelse Dilemma's

Preview
23:25

Podium Witteman

00:25

De Nachtzoen

00:40

Nieuwsuur

01:30

Nieuwsuur

02:20

Tekst-TV

02:42

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Timmy tijd

06:45

Bumba

06:50

Sesamstraat

07:05

TwiniPop

07:15

George & Paul

07:20

Koekie kruimel films

07:25

Woezel & Pip Overal Vriendjes!

07:40

Zappelin Go

07:50

Olivia

08:00

Q Pootle 5

08:10

De Smurfen

08:25

Super Abby

08:35

Shaun het schaap

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Het Sinterklaasjournaal

09:15

Calimero

09:35

Kindertijd

10:05

Teletubbies

10:11

Barbapapa rond de wereld

10:20

Bing

10:25

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

10:39

Minnie's strikkenwinkel

10:40

Harry en Toto

10:50

Nellie & Cezar

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Timmy tijd

11:25

De avonturen van Bert en Ernie

11:35

Pim & Pom

11:45

Mickey Mouse clubhuis

12:10

Joe & Jack

12:20

Maya de bij

12:35

K3 Dansstudio

12:45

Apennoten

13:00

Babar en de belevenissen van Badou

13:10

Tip de muis

13:20

Kindertijd

13:45

Buurman en Buurman

13:55

Het Sinterklaasjournaal

14:40

De mooiste sprookjes

15:40

De BZT Show

16:40

Zapp Sinterklaasfeest 2016

17:40

Het Sinterklaasjournaal

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Brugklas

19:50

3 Op Reis

20:30

Beste vrienden

Preview
21:20

Streetlab op reis

Preview
21:55

De Braboneger verkaast?!

Preview
22:35

Rundfunk

23:00

Toren C

23:35

Ali B op Volle Toeren

00:15

De Wereld Draait Door

01:05

De Braboneger verkaast?!

Preview
01:40

De Wereld Draait Door

02:29

Tekst-TV

02:53

Tekst-TV