Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Tekst-TV

07:50

Pauw

08:45

Nederland in Beweging

09:00

VPRO Vrije Geluiden

09:50

VPRO Boeken

10:25

Close Up

11:20

Schuldig

12:20

Sterren NL Top 20

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Journaal

13:15

Hoe word ik 100

14:05

TV Show

15:00

One life

16:30

NOS Sport

17:56

Socutera

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:50

NOS Sportjournaal

19:05

Kassa

20:00

NOS Journaal

20:25

Als de dijken breken

21:20

De Kwis

22:10

Vier seizoenen aan de Amstel

22:45

NOS Studio Sport Eredivisie

23:40

NOS Studio Sport

00:10

NOS Journaal

00:20

De Kwis

01:10

Petticoat

02:00

La Famiglia

02:55

EenVandaag

03:25

NOS Journaal

03:30

NOS Journaal

03:51

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

08:00

De Mama's van Halal

08:35

Bomb Girls

09:25

Vroege Vogels

09:55

Landinwaarts

10:30

De Pennen zijn geslepen

11:20

Tuinen van Verwondering

12:05

De Nieuwe Maan

12:50

Politieke Partijen

13:00

NOS Journaal

13:10

2 voor 12

13:55

Witteman ontdekt: Het geluk

14:40

De Trek

15:30

Fryslân DOK

16:05

Musical meets Opera

17:00

NOS Journaal

17:05

BinnensteBuiten

18:00

De Wandeling

18:35

MAX Maakt Mogelijk

19:10

Nederland Zingt

19:45

Blauw Bloed

20:30

Verborgen verleden

21:20

Andere Tijden

22:00

Nieuwsuur

22:35

Safe house

23:30

Cornea

00:50

De Nachtzoen

01:00

Nieuwsuur

01:35

Nieuwsuur

02:05

Tekst-TV

02:12

Tekst-TV

02:21

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:25

Pingu

06:30

Pingu

06:35

Olly, het kleine witte busje

06:40

Sesamstraat

06:55

Rintje

07:00

Kindertijd

07:30

Het Sinterklaasjournaal

07:40

Buurman en Buurman

07:50

Puppy Patrol

08:15

Zapp Kids Top 20

08:45

Zapplive

08:55

Zappsport

09:10

Zapplive

09:30

Checkpoint

09:55

Zapplive

10:05

Kaal of Kammen

10:25

Zapplive

10:45

Gek op jou!

11:00

Weekoverzicht SpangaS

11:55

De mooiste sprookjes

13:00

De BZT Show

13:55

Willem Wever

14:20

Thunderbirds are go!

14:45

Puberruil Zapp

15:10

Jill

15:30

Zappbios

16:35

Klaas kan alles

17:00

Klaas kan alles

17:25

New Musical Star

18:00

Het Sinterklaasjournaal

18:10

Voetbalmeisjes

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

BZT Muziek Show

20:00

Streetlab op reis

20:40

Rundfunk

21:10

Beste vrienden

22:00

Top 2000: The Untold Stories

22:40

Classic Albums

23:45

Mr. Robot

01:15

Het beste van 101TV

03:16

Tekst-TV