Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:34

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:35

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:10

NOS Journaal

10:20

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:35

NOS Journaal

10:45

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:15

NOS Journaal

12:25

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

12:45

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Sportjournaal

13:20

NOS Journaal

13:30

NOS Sportjournaal

13:35

NOS Journaal

13:45

NOS Sportjournaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:20

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:35

NOS Journaal

14:45

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:15

NOS Sport

16:00

NOS Sport

17:00

NOS Journaal

17:05

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: Onafhankelijke Senaatsfractie

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:30

NOS Gesprek minister-president

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:35

DWDD University presenteert: Robbert Dijkgraaf

21:35

Van A naar B

22:25

NOS Studio Sport Eredivisie

23:00

Pauw

00:05

NOS Journaal

00:15

Pauw

01:15

EenVandaag

01:35

NOS Gesprek minister-president

01:50

NOS Journaal

02:00

NOS Journaal

02:30

NOS Journaal

02:40

NOS Journaal

03:05

NOS Journaal

03:20

NOS Journaal

03:45

NOS Journaal

04:00

NOS Journaal

04:25

NOS Journaal

04:40

NOS Journaal

05:05

NOS Journaal

05:15

NOS Journaal

05:45

NOS Journaal

06:00

Tekst-TV

06:05

Omrop Fryslân

06:15

Omrop Fryslân

06:40

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:10

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:34

NOS Journaal

07:38

NOS Journaal

07:43

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:10

NOS Journaal

08:29

NOS Journaal

08:34

NOS Journaal

08:35

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

De Rijdende Rechter

09:50

De Rekenkamer

10:25

Vroege Vogels

10:50

Kruispunt

11:25

De Wereld Draait Door

12:20

BinnensteBuiten

12:56

Politieke Partijen: ChristenUnie

13:00

NOS Journaal

13:05

NOS Sportjournaal

13:20

Kunstuur

14:20

Close Up

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:05

De Pennen zijn geslepen

16:55

De Nieuwe Maan

17:50

Geloof en een Hoop Liefde

18:30

Hallo Nederland

18:50

BinnensteBuiten

19:20

Landinwaarts

19:55

Met het Mes op Tafel

20:25

2 voor 12

21:10

Witteman ontdekt: Het geluk

22:00

Nieuwsuur

22:50

Lore

00:35

De Nachtzoen

00:45

Nieuwsuur

01:35

Nieuwsuur

02:24

Tekst-TV

02:29

Tekst-TV

06:00

De Wereld Draait Door

06:05

Tekst-TV

06:25

Pingu

06:35

Timmy tijd

06:45

Bumba

06:50

Sesamstraat

07:05

George & Paul

07:15

Aap, poot, pies

07:25

Het Sinterklaasjournaal

07:40

Zappelin Go

07:45

Olivia

07:55

Het molletje

08:25

Buurman en Buurman

08:30

Shaun het schaap

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Het Sinterklaasjournaal

09:00

Iedereen K3

09:20

Calimero

09:35

Kindertijd

10:05

Teletubbies

10:15

Zappelin Go

10:25

Bing

10:30

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

10:45

Harry en Toto

10:55

Nellie & Cezar

11:05

Sesamstraat 10 voor...

11:15

Timmy tijd

11:25

De avonturen van Bert en Ernie

11:32

Pim & Pom

11:40

Bibbeltje big

11:50

Mickey Mouse clubhuis

12:15

Maya de bij

12:30

Het Sinterklaasjournaal

12:40

Apennoten

12:55

Babar en de belevenissen van Badou

13:05

Tip de muis

13:15

Kindertijd

13:40

Angelina Ballerina

14:00

Het Sinterklaasjournaal

14:10

Sesamstraat

14:25

Sesamstraat 10 voor...

14:35

Bollie & Billie

14:50

Peter Pan

15:15

Checkpoint

15:45

Beste Vrienden Quiz

16:05

SpangaS

16:30

Het Sinterklaasjournaal

16:40

Zapp Sinterklaasfeest 2016

17:35

De Buitendienst

18:00

Het Sinterklaasjournaal

18:15

Freeks wilde wereld

18:25

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

SpangaS

19:25

Brugklas

19:55

3 Op Reis

20:30

Cold Feet

21:25

Padoem Patsss, de oneliner-show

22:00

Het Vonnis

23:50

De Wereld Draait Door

00:45

De Wereld Draait Door

01:40

De Wereld Draait Door

02:30

De Wereld Draait Door

03:32

Tekst-TV

05:55

Tekst-TV