Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

Nederland in Beweging

06:05

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:29

NOS Journaal

08:35

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:35

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:10

NOS Journaal

10:20

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:15

NOS Journaal

12:30

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:10

NOS Sportjournaal

13:20

NOS Journaal

13:31

NOS Sportjournaal

13:35

NOS Journaal

13:45

NOS Sportjournaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:25

NOS Journaal

14:30

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

15:00

NOS Journaal

15:20

Jinek

16:20

Sterren NL Special

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:56

Politieke Partijen: CDA

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:30

NOS Gesprek minister-president

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

Flikken Maastricht

21:30

Ik Vertrek

22:20

NOS Studio Sport Eredivisie

23:00

Jinek

00:00

NOS Journaal

00:20

Jinek

01:20

EenVandaag

01:35

NOS Gesprek minister-president

01:55

NOS Journaal

02:10

NOS Journaal

02:35

NOS Journaal

02:45

NOS Journaal

03:10

NOS Journaal

03:20

NOS Journaal

03:45

NOS Journaal

04:00

NOS Journaal

04:25

NOS Journaal

04:35

NOS Journaal

05:00

NOS Journaal

05:10

NOS Journaal

05:35

NOS Journaal

05:50

NOS Journaal

06:00

Tekst-TV

06:10

Omrop Fryslân

06:35

Hallo Nederland

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:34

NOS Journaal

07:39

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:10

NOS Journaal

08:29

NOS Journaal

08:34

NOS Journaal

08:38

NOS Journaal

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

De Rijdende Rechter Wordt Vervolgd

09:50

Keuringsdienst van Waarde

10:25

Het Familiediner

11:30

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

13:00

NOS Journaal

13:10

NOS Sportjournaal

13:20

Kunstuur

14:20

Close Up: Dali's laatste meesterwerk

15:20

Geloof en een Hoop Liefde

16:00

NOS Journaal

16:05

Kijken in de ziel: De achterblijvers

16:50

De slimste mens

17:40

De Nieuwe Maan

18:30

Hallo Nederland

18:45

BinnensteBuiten

19:20

Wildernis onder water

19:50

De Aardappeleters

20:25

De slimste mens

21:10

Het spoor naar Auschwitz

22:00

Nieuwsuur

22:55

The King's speech

00:45

De Nachtzoen

00:55

Nieuwsuur

01:50

Nieuwsuur

02:39

Tekst-TV

06:00

De Wereld Draait Door

06:28

Pingu

06:30

Mullewapp

06:35

Plop en de Peppers

06:45

Sesamstraat

07:00

Maya de bij

07:15

Zappelin Go

07:20

Mike de ridder

07:35

Lassie Animated

07:55

Buurman en Buurman

08:05

Bollie & Billie

08:15

Ringel Singel 19

08:25

Kiwi & Strit

08:30

Pieter Konijn

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Apennoten

09:00

Bob de Bouwer

09:14

Aya

09:20

Kindertijd

09:45

Sarah en eend

09:53

Olly, het kleine witte busje

10:00

Teletubbies

10:10

Zappelin Go

10:20

Woezel & Pip Overal Vriendjes!

10:40

Bruine beer in het blauwe huis

11:00

Sesamstraat 10 voor...

11:10

Klumpies

11:20

Bumba bravo Babilu

11:30

Bing

11:35

De avonturen van Barbapapa

11:43

Pim & Pom

11:45

Bibbeltje big

11:55

Pipi, Pupu & Rosemarie

12:05

Heuvelland Ziekenhuis

12:15

Angelina Ballerina

12:30

Iedereen K3

12:50

Masha en de beer

12:55

Wickie de Viking

13:10

Olivia

13:20

Kindertijd

13:45

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

13:55

Sesamstraat

14:15

Sesamstraat 10 voor...

14:25

Tip de muis

14:30

Heidi

14:55

Zorro

15:20

Twisted Whiskers

15:30

Peperbollen

16:00

Beste Vrienden Quiz

16:20

SpangaS

16:45

Street Magic

17:00

Freeks wilde wereld

17:10

Heibel langs de lijn

17:20

De Buitendienst

17:40

Brugklas

18:05

Beste Vrienden Quiz

18:25

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

SpangaS

19:25

Quickest Quiz

19:55

Nederland Verhuist

20:30

Louis Theroux: A Place for Paedophiles

21:40

TreurTeeVee

22:10

Headhunters

23:50

PowNews Flits

00:00

Quickest Quiz

00:25

De Wereld Draait Door

01:20

TreurTeeVee

01:55

De Wereld Draait Door

02:45

De Wereld Draait Door

03:40

De Wereld Draait Door

04:30

De Wereld Draait Door

05:20

De Wereld Draait Door