Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch view
06:00

NOS Journaal

06:05

Tekst-TV

07:30

Nederland in Beweging

07:50

Erica op Reis

08:35

Onzichtbaar Nederland

09:10

The making of Planet Earth

09:30

WNL Op Zondag

10:30

VPRO Vrije Geluiden

11:20

VPRO Boeken

12:00

NOS Journaal

12:10

Buitenhof

13:10

NOS Studio Sport

13:55

NOS Studio Sport

14:45

NOS Studio Sport

15:40

NOS Studio Sport

16:35

NOS Studio Sport

18:00

NOS Journaal

18:06

Socutera

18:15

Erica op Reis

18:55

NOS Studio Sport

20:00

NOS Journaal

20:25

Planet Earth

21:20

TV Show

22:15

BankGiro Loterij Nieuwjaarsconcert

23:35

Andere Tijden Sport: Hein Vergeer: De Tragiek van een Groot Kampioen

00:10

NOS Journaal

00:25

Wie steelt mijn show?

01:25

WNL Op Zondag

02:30

NOS Journaal

02:35

NOS Journaal

02:50

NOS Journaal

03:00

NOS Journaal

03:15

NOS Journaal

03:20

NOS Journaal

03:40

NOS Journaal

03:45

NOS Journaal

04:00

NOS Journaal

04:10

NOS Journaal

04:25

NOS Journaal

04:30

NOS Journaal

04:50

NOS Journaal

04:55

NOS Journaal

05:10

NOS Journaal

05:20

NOS Journaal

05:35

Tekst-TV

05:50

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

07:55

De Wandeling

08:25

De Verwondering

08:55

Ik mis je

09:10

Nederland Zingt op Zondag

09:55

De Kapel

10:05

Metterdaad

10:15

Geloofsgesprek

10:30

Eucharistieviering

11:35

Het Vermoeden

12:00

Wilde Ganzen

12:01

Songs of Praise

12:35

De Verandering

13:00

Fryslân DOK

13:35

BinnensteBuiten

14:30

Andere Tijden

15:05

Birsen

15:55

The Chronicles of Nadiya

16:56

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:10

Jacobine op zondag

17:40

Kunstuur

18:10

Podium Witteman

19:15

Close Up: Dali's laatste meesterwerk

20:20

De Muur

21:10

De prijsvechter

22:00

Nieuwsuur

22:35

De Monitor

23:10

Kruispunt

23:40

De Kist

00:15

Andries

00:45

Het Vermoeden

01:15

Nieuwsuur

01:55

Buitenhof

02:50

Nieuwsuur

03:21

Tekst-TV

06:00

Het beste van 101TV

06:30

Pingu

06:33

Pingu

06:35

Olly, het kleine witte busje

06:40

Mijn vriendjes Teigetje en Poeh

06:55

Rintje

07:00

Mega Toby in vuur en vlam

07:40

Shaun het schaap

07:45

Shaun het schaap

08:00

Wallace & Gromit Specials

08:25

Poesjes

08:40

Studio Snugger

08:55

Zappbios: Code M

10:30

CupCakeCup

11:25

DWDD University presenteert: Evolutie door Freek Vonk

12:20

Brugklas

12:40

Brugklas

13:00

Brugklas

13:20

Brugklas

13:40

Brugklas

14:00

Brugklas

14:20

Jill

14:40

CupCakeCup

15:30

Zappbios: Lang & Gelukkig

16:55

Freek in het wild

17:10

Checkpoint

17:35

Topdoks

18:05

Ik ben Nederlander

18:30

Zapp Weekjournaal met NOS Jeugdjournaal

19:00

Dunya & Desie

19:25

Zapp Echt Gebeurd: De Vogelvriend

19:49

Socutera

19:50

3 Op Reis

20:25

Riphagen

21:20

Jeuk

21:50

Daniel Arends: Carte Blanche

23:20

Ali B op Volle Toeren

00:15

NOS Studio Sport

01:15

NOS Studio Sport

02:15

NOS Studio Sport

03:15

NOS Studio Sport

04:10

NOS Studio Sport

05:05

NOS Studio Sport