Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch-view
06:00

Tekst-TV

08:45

Nederland in Beweging

09:45

VPRO Vrije Geluiden

09:50

VPRO Boeken

10:25

Close Up: One Eye Wide Open. Beeldhouwer Zvi Lachman aan het werk

11:30

Het Familiediner

12:20

Sterren NL Top 20

13:00

NOS Journaal

13:10

Beste Zangers

14:05

Het Uur van de Wolf: Lee Towers - The voice of Rotterdam

15:45

Dudokconcert

16:50

De Reünie

17:50

Socutera

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:50

NOS Sportjournaal

19:00

Droomhuis Gezocht!

20:00

NOS Journaal

20:25

Beste Zangers

21:20

Alles is familie

23:30

NOS Studio Sport

00:05

NOS Journaal

00:15

NOORD ZUID

01:15

EenVandaag

01:45

NOS Journaal

01:55

NOS Journaal

02:15

Tekst-TV

Preview
06:00

Tekst-TV

08:30

Last tango in Halifax

09:00

Last tango in Halifax

09:55

Baardmannetjes

10:35

2Doc: Jonge Held, het leven én de dood van Willem Ekkel

12:15

Van Nablus naar Nineve

13:00

NOS Journaal

13:05

Arm & Rijk

14:00

Vreemde Tralies

14:45

Kijken in de ziel: Wetenschappers

15:30

Fryslân DOK

16:10

Nationale Taptoe 2015

17:00

NOS Journaal

17:10

BinnensteBuiten

18:10

De Wandeling

18:40

Bakkie Troost

19:15

Nederland Zingt

19:40

Metterdaad

19:55

Blauw Bloed Zomerspecial

20:30

Mr Selfridge

21:20

Andere Tijden

22:00

Nieuwsuur

22:35

The Master

00:40

De Nachtzoen

00:50

Nieuwsuur

01:25

Nieuwsuur

01:57

Tekst-TV

02:06

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:25

Snapje?

06:30

Pingu

06:35

Timmy tijd

06:45

Sesamstraat 10 voor...

06:55

Sesamstraat

07:10

De wereld van Zappelin

07:25

Kindertijd

07:55

Mega Mindy

08:20

Lassie Animated

08:40

Zappsport

09:00

Zappbios: Vogeljacht

10:30

De mooiste sprookjes

11:30

Taarten van Abel marathon

13:15

Steve's gevaarlijke dierenreis

13:45

Steve's gevaarlijke dierenreis

14:15

Het Spetterslot

14:40

Het Spetterslot

15:05

Spetterslot

15:30

Zappbios: Rico, Oscar en de spookschaduwen

17:05

Brugklas

17:25

Brugklas

17:45

Mijn Vader is de Beste!

18:45

NOS Jeugdjournaal

19:00

Bommetje!

19:55

Dynamo: Magician Impossible

20:50

De Gevaarlijkste Wegen Van De Wereld

21:45

Silvester Zwaneveld: In de lift

22:45

BNN presents: Zwarte Cross

23:50

Holland Sport

00:25

Het Beste van 101TV

02:35

Tekst-TV