NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch-view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

Goedemorgen Nederland

07:30

NOS Journaal

07:40

Goedemorgen Nederland

08:00

NOS Journaal

08:10

Goedemorgen Nederland

08:30

NOS Journaal

08:40

Goedemorgen Nederland

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:28

Tekst-TV

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:24

Tekst-TV

10:30

NOS Journaal

10:35

Hallo Nederland

11:00

NOS Journaal

11:15

Tijd voor MAX

12:00

NOS Journaal

12:15

NOS Journaal

12:24

Tekst-TV

12:30

NOS Journaal

12:40

NOS Journaal

12:51

Tekst-TV

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:34

Tekst-TV

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS Journaal

14:15

NOS Journaal

14:24

Tekst-TV

14:30

NOS Journaal

14:40

NOS Journaal

14:51

Tekst-TV

15:00

NOS Journaal

15:15

NOS Journaal

15:23

Tekst-TV

15:30

NOS Journaal

15:45

Sterren NL Special

16:35

Hallo Nederland

17:00

NOS Journaal

17:10

Tijd voor MAX

17:55

Politieke Partijen: 50 Plus

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:00

De Wereld Draait Door

20:00

NOS Journaal

20:30

Radar

21:10

Spoorloos

22:05

Dokter Deen

23:05

Jinek

00:05

NOS Journaal

00:25

Jinek

01:20

EenVandaag

01:45

NOS Journaal

02:05

NOS Journaal

02:30

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Tekst-TV

06:15

Geloof en een Hoop Liefde

06:58

Tekst-TV

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal

07:24

Tekst-TV

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:35

NOS Journaal

07:40

NOS Journaal

07:44

NOS Journaal

07:55

Tekst-TV

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal

08:25

Tekst-TV

08:30

NOS Journaal

08:37

NOS Journaal

08:40

Tekst-TV

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

08:50

Tekst-TV

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Metterdaad

09:25

De Monitor

09:55

Buitenhof

10:58

Tekst-TV

11:10

MAX Maakt Mogelijk

11:30

De Wereld Draait Door

12:25

BinnensteBuiten

12:57

Politieke Partijen: PVV

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Studio Voetbal

14:18

Tekst-TV

14:25

Maestro

15:30

Per Seconde Wijzer

16:00

NOS Journaal

16:10

Andries

16:35

Adieu God?

17:00

NOS Journaal

17:10

Natuur op 2: Human planet: Behind the lens

18:10

Geloof en een Hoop Liefde

18:50

BinnensteBuiten

19:25

Groen Licht

19:55

Per Seconde Wijzer

20:25

Het Uur van de Wolf: Jheronimus Bosch - geraakt door de duivel

22:00

Nieuwsuur

22:55

The Legacy

00:00

Podium Witteman

01:00

De Nachtzoen

01:10

Nieuwsuur

02:00

Nieuwsuur

02:52

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Kabouter Plop

06:35

Mullewapp

06:40

Het Zandkasteel

06:55

Bumba

07:00

Olly, het kleine witte busje

07:05

Sesamstraat

07:20

Pieter Konijn

07:35

Tip de muis

07:40

Bob de Bouwer

07:55

Wickie de Viking

08:05

Buurman en Buurman

08:15

Q Pootle 5

08:25

Calimero

08:35

Pipi, Pupu & Rosemarie

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Ringel Singel 19

08:55

Angelina Ballerina

09:10

Masha en de beer

09:15

Hoelahoep

09:35

Kindertijd

10:00

Bibbeltje big

10:10

Timmy tijd

10:20

Casper & Lisa

10:30

Sesamstraat 10 voor...

10:40

Nellie & Cezar

10:50

Mickey Mouse clubhuis

11:15

Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh

11:20

Super Grover 2.0

11:25

Pingu

11:30

Minnie's strikkenwinkel

11:35

Masha's sprookjes

11:40

De Smurfen

11:50

De Smurfen

12:05

Dokter Hond

12:20

Shaun het schaap

12:25

Lassie Animated

12:50

Maya de bij

13:00

Olivia

13:15

Kindertijd

13:40

De speelgoeddokter

13:50

Sesamstraat

14:05

Sarah en Eend

14:15

Klumpies

14:25

Sesamstraat 10 voor...

14:35

Mike de ridder

14:45

Sofia het prinsesje

15:10

Babar en de belevenissen van Badou

15:25

Jungle Book

15:35

Twisted Whiskers

15:45

The games

15:55

Beste Vrienden Quiz

16:15

SpangaS

16:40

Peperbollen

17:10

Checkpoint

17:35

Willem Wever

18:05

Beste Vrienden Quiz

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

SpangaS

19:25

Brugklas

19:55

Jan rijdt rond

20:23

NOS op 3 flits

20:30

Jan versus Geraldine - Dansen

21:16

NOS op 3 flits

21:20

MINDF*CK

21:54

NOS op 3 flits

22:00

Lauren!

22:40

Nick & Simon, The Dream

23:30

Hij is een Zij

00:05

De Wereld Draait Door

01:00

Jan versus Geraldine - Dansen

01:55

MINDF*CK

02:25

Lauren!

03:00

De Wereld Draait Door

03:51

Tekst-TV