Alles
NPO 1
NPO 2
NPO 3
Switch-view
06:00

Nederland in Beweging

06:10

MAX Geheugentrainer

06:30

NOS Journaal

06:35

NOS Journaal

06:40

NOS Journaal

06:45

NOS Journaal

06:50

NOS Journaal

07:00

NOS Journaal

07:10

NOS Journaal

07:20

NOS Journaal

07:30

NOS Journaal

07:45

NOS Journaal

08:00

NOS Journaal

08:10

NOS Journaal

08:20

NOS Journaal

08:30

NOS Journaal

08:45

NOS Journaal

09:00

NOS Journaal

09:15

Nederland in Beweging

09:30

NOS Journaal

09:40

MAX Geheugentrainer

10:00

NOS Journaal

10:15

NOS Journaal

10:30

NOS Journaal

10:40

NOS Journaal

11:00

NOS Journaal

11:15

NOS Journaal

11:30

NOS Journaal

11:40

NOS Journaal

12:00

NOS Journaal

12:20

NOS Journaal

12:35

NOS Journaal

13:00

NOS Journaal

13:20

NOS Journaal

13:35

NOS Journaal

14:00

NOS het vragenuurtje

15:00

NOS Journaal

15:20

NOS Journaal

16:00

NOS Studio France

16:55

Socutera

17:00

NOS Journaal

17:05

35 jaar TV Show

18:00

NOS Journaal

18:15

EenVandaag

18:45

NOS Sportjournaal

19:05

Bed & Breakfast

20:00

NOS Journaal

20:30

Opsporing Verzocht

21:25

NOS Studio France

22:00

Paul van Vliet: One man show 2015

23:20

NOS Journaal

23:50

't Schaep in Mokum

00:35

NOS Studio France

01:10

EenVandaag

01:40

NOS Journaal

02:00

NOS Journaal

02:25

Tekst-TV

05:55

Nederland in Beweging

06:00

Nieuwsuur

06:20

Tekst-TV

07:00

NOS Journaal met gebarentolk

07:15

NOS Journaal met gebarentolk

07:30

NOS Journaal met gebarentolk

07:40

NOS Journaal met gebarentolk

08:00

NOS Journaal met gebarentolk

08:15

NOS Journaal met gebarentolk

08:30

NOS Journaal met gebarentolk

08:45

NOS Jeugdjournaal met gebarentolk

09:00

NOS Journaal met gebarentolk

09:15

Het Familiediner

10:10

2Doc: Hemelbestormers

11:45

Hoe heurt het eigenlijk?

12:25

Koken met Van Boven

12:57

Politieke Partijen: VVD

13:00

NOS Journaal

13:20

Close Up: Robin de Puy - Ik ben het allemaal zelf

14:30

De Stoutste Jongen van de Klas

15:20

Sterren op het Doek

16:00

NOS Journaal

16:05

Langs de grenzen van Turkije

17:00

NOS Journaal

17:15

Focus: Allergieën

18:10

Het eilandgevoel van Schiermonnikoog

18:50

KRO Detectives: Father Brown

19:45

Sterren op het Doek

20:25

Chez Benali

21:10

Vreemde Tralies

22:00

Nieuwsuur

22:55

2Doc: Bewakers van Bemelen

00:00

Kunstuur

00:25

De Nachtzoen

00:40

Nieuwsuur

01:35

Nieuwsuur

02:23

Tekst-TV

06:00

Tekst-TV

06:30

Pingu

06:35

Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh

06:40

Penelope

06:45

Olly, het kleine witte busje

06:50

Bing

06:55

Sesamstraat

07:10

Angelina Ballerina

07:25

Pim & Pom

07:30

Olivia

07:40

Bollie & Billie

07:55

Bob de Bouwer

08:05

Masha en de beer

08:10

Igam Ogam

08:25

Bibbeltje big

08:30

Pipi, Pupu & Rosemarie

08:45

NOS Jeugdjournaal

08:50

Babar en de belevenissen van Badou

09:00

Shaun het schaap

09:10

Buurman en Buurman

09:15

Q Pootle 5

09:25

Ringel Singel 19

09:30

Kindertijd

10:00

Teletubbies

10:15

Timmy tijd

10:20

Minnie's strikkenwinkel

10:25

De speelgoeddokter

10:40

Sesamstraat 10 voor...

10:50

Leuke verhaaltjes van Winnie de Poeh

10:55

Harry en Toto

11:00

Masha's sprookjes

11:05

Sarah en Eend

11:20

Zoostraat 64

11:30

De Smurfen

11:45

Calimero

11:55

Joe & Jack

12:05

Pieter Konijn

12:20

Wickie de Viking

12:30

Bob de Bouwer

12:40

Pim & Pom

12:45

Raad eens hoeveel ik van je hou

12:55

Bollie & Billie

13:10

Kindertijd

13:35

Sesamstraat

13:50

Tip de muis

14:00

Sesamstraat 10 voor...

14:10

Bing

14:20

Maya de bij

14:35

Mike de ridder

14:45

Buurman en Buurman

14:55

Peter Pan

15:20

Caps Club

15:45

Rudi het racevarken

16:15

Peperbollen

16:40

Millie

17:10

Puberruil Zapp

17:40

Hip voor Nop

18:10

Freek In Het Wild

18:23

Het Klokhuis

18:45

NOS Jeugdjournaal

18:55

Dance Academy

19:25

Dunya & Desie

19:55

All Stars

20:30

Chef in je oor

21:15

Broodje Gezond

21:45

First Dates

22:40

A'dam - E.V.A.

23:35

Little Britain

00:10

Chef in je oor

00:55

Broodje Gezond

01:25

Catfish: The TV Show

02:08

Tekst-TV